ТОВ СП «НІБУЛОН» закликає до співпраці щодо дослідження якості майбутнього врожаю ріпаку

Шановні постачальники!

У зв’язку з наближенням збиральної кампанії ранньої зернової групи сільськогосподарських культур, зокрема ріпаку, звертаємо Вашу увагу на такий особливий показник якості даної культури, як вміст ГМО, який значно обмежується та суворо контролюється. Тому ТОВ СП «НІБУЛОН» закликає Вас до співпраці в реалізації такої мети, як дослідження якості майбутнього врожаю ріпаку і просить Вас всебічно посприяти процесу відбору зразків ріпаку на Ваших підприємствах спеціалістами ТОВ СП «НІБУЛОН». Вдячні Вам за розуміння.

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефонами:

- (0512) 58-04-17 (торговий відділ),

- (0512) 58-04-03 (відділ закупівель),

- (0512) 58-04-43 (лабораторія).

Новини компанії

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.