У найближчий час ТОВ СП "НІБУЛОН" надаватиме можливість отримувати оплату за поставлену сільгосппродукцію у прискореному режимі

Шановні постачальники! Повідомляємо вам, що у найближчий час ТОВ СП "НІБУЛОН" надаватиме вам можливість отримувати оплату за поставлену сільгосппродукцію у прискореному режимі. А саме: у разі надання до відділу закупок усіх правильно оформлених документів на оплату (включно із зареєстрованою податковою накладною) до 12:00 оплата буде здійснена у той самий день.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.