З приводу уникнення непередбачених витрат і загрози повернення автотранспорту з зерном

Шановні постачальники!

У зв’язку з активізацією збиральної кампанії пізніх сільськогосподарських культур, все частіше під час поставок зерна виникає проблема вмісту амброзії або наявності шкідливої домішки (склероції, сажки, спориньї тощо). З метою уникнення непередбачених витрат і загрози повернення автотранспорту з зерном переконливо просимо Вас перед початком відвантаження приділити особливу увагу якості зерна і при наявності будь-яких сумнівів звертатися до фахівців з якості філій, елеваторів та перевантажувального термінала ТОВ СП «НІБУЛОН», які зможуть надати необхідні консультації.

Новини компанії

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.