Зміни до Податкового кодексу України!

Законом України від 31.07.2014 № 1621 – VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» внесено ряд змін до розділу V «Податок на додану вартість», що наберуть чинності з 01.01.2015 року.

Згідно із внесеними змінами з 01.01.2015 усі податкові накладні (незалежно від суми ПДВ в одній податковій накладній) підлягатимуть реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (відповідні зміни внесено до п. 11 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України).

Відповідно до змін, внесених до ст. 201 Податкового кодексу України, з 01.01.2015, скасовуються податкові накладні на паперових носіях. Згідно п.п. 15 п. 1 Закону з 01.01.2015 «платник податку зобов’язаний надати покупцю (отримувачу) податкову накладну, складену в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи, та зареєстровану в Єдиному реєстрі податкових накладних".

Відсутність податкової накладної, складеної в електронній формі, та відсутність факту реєстрації продавцем товарів/послуг податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних не дає права на включення сум ПДВ до складу податкового кредиту покупця та не звільняє продавця від обов`язку включення суми ПДВ, вказаної в податковій накладній, до суми податкових зобов`язань за відповідний звітний період.

У зв`язку з тим, що між нашими підприємствами існують договірні відносини, у яких ТОВ СП «НІБУЛОН» виступає покупцем товарів/послуг, просимо Вас підтвердити змогу надавати зареєстровані в Єдиному реєстрі податкові накладні в електронному вигляді, та здійснювати реєстрацію податкових накладних в ЄРПН не пізніше 3-х календарних днів з дати виникнення податкового зобов`язання.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.