ТОВ СП «НІБУЛОН» пропонує послуги з будівництва перевантажувальних терміналів та комплексів з приймання, зберігання і відвантаження культур (інформація оновлена 10.09.2020)

Компанія «НІБУЛОН» здобула статус лідера зі створення власної мережі перевантажувальних терміналів і комплексів  з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур в Україні. На сьогодні у рамках масштабного інвестиційного проєкту компанії,  що реалізується з 2009 р., вже збудовано 17 сучасних високотехнологічних і повністю автоматизованих підприємств. У планах компанії подальше збільшення обсягів власних елеваторних ємностей за рахунок будівництва нових об’єктів та розширення потужностей уже наявних підприємств.  

Незважаючи на таку завантаженість, сьогодні «НІБУЛОН» має можливість надавати послуги з будівництва елеваторних комплексів, аналогічних власним, іншим суб’єктам аграрно-промислового комплексу України. Ми прагнемо, аби наші висококваліфіковані спеціалісти передали свій передовий досвід у сфері організації технології будівництва іншим суб’єктам господарської діяльності. Це дозволить значно скоротити терміни будівництва таких підприємств у нашій країні. Досвід спеціалістів нашої компанії дозволить надати кваліфіковану допомогу в процесі відведення земельних ділянок та оформлення правовстановлювальних документів на них, надати методичну підтримку в правильності проведення процедури відведення земельних ділянок та питань погодження проєктних рішень і отримання дозволів на будівництво.

Підприємство також має можливість виконати постачання обладнання та організувати будівництво термінала для приймання зерна з автотранспорту, його зберігання, очищення, сушіння, відвантаження на залізничний, автомобільний та водний транспорт із загальним обсягом одночасного зберігання зерна 76 тис. тонн на умовах замовника «під ключ».

Проєктом передбачено монтаж  12 силосів ємністю 5,5 тис. тонн кожен (бажано виробництва фірми «FRAME»,«SIMAGA» або «AGI») з системою автоматичного зачищення, 4 силосів для активного вентилювання ємністю 2,5 тис. тонн кожен, 4 силосів для вологого зерна ємністю 200 тонн кожен, 3 автомобілерозвантажувачів. При очищенні зерна можлива установка трьох скальператорів (для попереднього очищення) і сито-повітряного сепаратора продуктивністю 250 т/год. Закладено в проєкт і установку іншого технологічного обладнання, механізмів із такими характеристиками:

- бункерних ваг, продуктивністю 250/500 т/год (виробництва Нідерландів);
- 7 поворотних кіл (виробництва ТОВ «Завод елеваторного обладнання», Україна);
- 2 американських сушарок продуктивністю 100 т/год;
- 2 автомобільних ваг вантажопідйомністю 80 тонн, з довжиною платформи 20 метрів;
 - ліній з відвантаження зерна на залізничний та автомобільний транспорт, продуктивністю 250 т/год, лінії з відвантаження зерна на водний транспорт, продуктивністю 500 т/год;

- ліній з відвантаження зерна на річковий транспорт з телескопічним навантажувачем Telestak (виробництво Північна Ірландія).

Аспіраційне обладнання налічує фільтри, вентилятори виробництва Данії. Бункери для відходів, укомплектовані спеціальними навантажувальними рукавами для запобігання пилу при відвантаженні на автотранспорт.

З пропозиціями щодо співпраці звертайтеся за телефонами:

(0512) 76 61 02 – заступник генерального директора з будівництва Сергій Васильович Беседін;
(0512) 48 94 10 – начальник відділу капітального будівництва.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.