Авторам фейків про компанію на замітку

Загалом же за майже 26 років своєї господарської діяльності ми завжди на власному прикладі доводили, що працюємо виключно в рамках чинного законодавства, і саме такий підхід дозволяє нам бути успішними і кращими.

Нещодавно на одному зі «смітникових» сайтів було опубліковане чергове псевдожурналістське розслідування під назвою «Олексій Вадатурський ухиляється від сплати податків і дружить з хабарником Романчуком».

Як ми вже повідомляли, серія замовних статей проти нашої компанії виходить з осені минулого року. Переважна більшість із них – анонімні, інші –  під псевдонімами. Воно й не дивно, адже ставити своє прізвище під відвертою неправдою, за розповсюдження якої потрібно нести відповідальність, мало хто наважиться.

Анонімні автори цих фейків уже давно не можуть придумати нових тем, тому по колу пишуть про одне і те ж. Тож у разі зацікавленості, ви можете ознайомитися з нашими попередніми спростуваннями та публікаціями на відповідні теми:

Псевдожурналістське розслідування (спростування інформації щодо нібито несплати компанією податків);

«Річкова реформа» – ширма для офшорів;

«НІБУЛОН» за рівні умови як для українських, так і іноземних суден у питаннях тарифної та податкової політики;

Протягом 25 років «НІБУЛОН» має бездоганну репутацію серед фінансових інститутів і партнерів;

Діяльність групи компаній «НІБУЛОН» ведеться виключно в рамках чинного законодавства;

В пошуках секрету Полішинеля;

«НІБУЛОН» жодним чином не причетний до банкрутства суднобудівного заводу «Океан»;

Думки після таємного візиту міністра інфраструктури України в місто Миколаїв;

Суд визнав недостовірною інформацію про Вадатурського Олексія Опанасовича та діяльність ТОВ СП «НІБУЛОН»;

Інформаційний тероризм «в легкому літературному жанрі»;

Директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер: «НІБУЛОН» – дуже надійний клієнт, який з повагою ставиться до своїх кредиторів;

НИБУЛОН не является монополистом на рынке речных перевозок — АМКУ.

Загалом же за майже 26 років своєї господарської діяльності ми завжди на власному прикладі доводили, що працюємо виключно в рамках чинного законодавства, і саме такий підхід дозволяє нам бути успішними і кращими.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.