Генеральна прокуратура України розпочала досудове розслідування кримінального правопорушення, до якого можуть бути причетні представники сайту «Стопкор» та ІА «Стоп корупції ТВ»

15 листопада Генеральною Прокуратурою України розпочато досудове розслідування кримінального правопорушення за фактом розголошення даних досудового розслідування.

Відомості про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 387 КК України, внесені до Єдиного реєстру досудового розслідування 09.11.18.

Нагадаємо, що представники інформаційного порталу  «Стопкор» та ТОВ «ІА «Стоп корупції ТВ» ведуть замовну інформаційну війну проти компанії «НІБУЛОН». Ці псевдоборці з корупцією не гребують застосовувати брудні методи боротьби проти нашого підприємства і 16 жовтня опублікували на веб-сторінці «Стопкор» чергову наклепницьку публікацію під заголовком «Виживання конкурентів та підкуп суддів: нова корупційна історія “Нібулону”». Зважаючи на те, що в цій публікації вони незаконно розголосили відомості, що становлять таємницю досудового розслідування, вчинили, таким чином, кримінальне правопорушення, 17 жовтня 2018 року до Генеральної Прокуратури України було подано повідомлення про вчинення кримінального правопорушення (в порядку ст. 214 КПК України) з проханням розпочати досудове розслідування кримінального провадження.

Сподіваємося, що розслідування кримінального провадження буде проведено об’єктивно, всебічно та в стислі строки, а також будуть встановлені особи, які вчинили правопорушення та причетність до цього порушення представників  інформаційного порталу  «Стопкор» та ТОВ «ІА «Стоп корупції ТВ».

Ми і надалі будемо інформувати вас про перебіг розслідування.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.