Компанія "НІБУЛОН" – екологічно безпечне підприємство

Своєю діяльністю ми демонструємо всьому світові: Україна – це перспективна європейська держава, яка має всі шанси стати країною з сильною економікою. Утім є нечесні бізнесмени та чиновники, які замість того, щоб працювати на благо країни, роблять все для того, щоб погіршити інвестиційний клімат України та призупинити процес європейської інтеграції, розповсюджуючи фейкові публікації про українську компанію.

Компанія «НІБУЛОН» вийшла на фінішну пряму в реалізації свого патріотичного інвестиційного проекту з відродження Дніпра та Південного Бугу як головних транспортних артерій України в частині будівництва перевантажувальних терміналів у Запорізькій та Херсонській областях.

 Уже протягом найближчих двох тижнів ці високотехнологічні підприємства будуть урочисто введені в експлуатацію за участю вищого керівництва держави, представників дипломатичних місій, провідних фінансових установ світу, міжнародних компаній та місцевих мешканців.

Очевидно, що це чергова виробнича перемога української компанії в такі надскладні для країни часи. А переваги від роботи таких терміналів отримають у т. ч. і пересічні українці. Це і нові постійні робочі місця з гідною заробітною платнею, і додаткові фінансові надходження в місцеві бюджети, і додатковий прибуток для сільгосптоваровиробників, і зменшення техногенного навантаження на автошляхи, а отже, і заощадження державних коштів на ремонті доріг, і різноманітні соціальні проекти, і покращення екологічної ситуації в регіонах.

Своєю діяльністю ми демонструємо всьому світові: Україна  – це перспективна європейська держава, яка має всі шанси стати країною з сильною економікою. Утім є нечесні бізнесмени та чиновники, які замість того, щоб працювати на благо країни, роблять все для того, щоб погіршити інвестиційний клімат України та призупинити процес європейської інтеграції, розповсюджуючи фейкові публікації про українську компанію.

Остання така «новина» опублікована днями  під  заголовком «Компанія  "Нібулон" становить екологічну загрозу». Відразу зазначимо, що ця фейкова стаття, як і всі попередні, анонімна, підготовлена нашвидкуруч. У результаті вийшов «інформаційний пазл» – набір недостовірної та неактуальної інформації і фейкових фактів.

Автори так намудрували, що навіть важко зрозуміти, чим саме вони хотіли «налякати» українців.  Вочевидь неіснуючою екологічною загрозою в Херсонській області, мовляв, територія, на якій здійснюється нашою компанією будівництво перевантажувального термінала,  «відноситься до водно-болотних угідь та має  міжнародне значення. Вказана територія перебуває під захистом Конвенції про водно-болотні угіддя. Крім того порушується ст. 39 «Охорона середовища існування, умов розмноження, шляхів міграції тварин» Закону України «Про тваринний світ», а саме: у  період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня,  забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного  шуму та неспокою. На зазначеному будівництві використовувалася техніка по забиванню свай  саме в період  масового розмноження диких тварин. Проводяться днопоглиблювальні роботи, що в свою чергу негативно впливає на природні нерестовища та кормову базу. Це місце гніздування водоплавних птахів, які в цей період розмножуються. Враховуючи викладене ТОВ СП «Нібулон» повинно компенсувати втрати внаслідок знищення нерестовищ та кормової бази згідно Методики розрахунку збитків, заподіяних  рибному господарству внаслідок  порушення  законодавства  про охорону навколишнього природного середовища затвердженої наказом  Мінприроди від 18 травня 1995 року N 36.».

Отже, щоб не вводити в оману громадськість, як це роблять анонімні дописувачі, пояснимо.

Земельна ділянка для будівництва перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт філії «Голопристанська» (Херсонська область) загальною площею 7,7553 га (складається із земельних ділянок по  0,1553 га, 0,2848 га, 3,2493 га, 2,29 га та 1,7759 га),  розташована на березі р. Конка (лівий рукав р. Дніпро), на території Голопристанської міської ради  Херсонської області, в межах населеного пункту.

Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Земельна ділянка під перевантажувальним терміналом знаходиться в техногенно-освоєній зоні та в минулому використовувалась під виробничу базу ФГ «Аделаїда»  (яке  мало  свій причал  «Баштанова перевалка» і займалося зберіганням та відвантаженням зернових) та ПП «Шляховий будівельник». Умови для існування представників тваринного світу на цій земельній ділянці відсутні.

Отже, компанія «НІБУЛОН», збудувавши перевантажувальний термінал на базі існуючого підприємства на цій же території, не змінює профіль діяльності.

Роботи із забивання паль  проводилися в  термін  з  12.02.2017 р.  до 31.03.2017 р.

Збитки та компенсаційні заходи рибному господарству під час днопоглиблювальних робіт з улаштування акваторії оцінені в окремому розділі проекту, що розроблений Інститутом рибного господарства НАН України  та  погоджений  Державним  агентством водних ресурсів  і  Державним  агентством  рибного  господарства  України.  Проведення  заходів  із  відтворення водних  біоресурсів  відбудеться восени,  після закінчення днопоглиблювальних  робіт. Так наша компанія робить завжди (див. інформацію http://www.nibulon.com/news/novini-ksv/zberezhennya-ta-vidtvorennya-prirodnix-resursiv-zaporuka-uspishnogo-ta-efektivnogo-biznesu.html).

Тож усі роботи наша компанія здійснює виключно в рамках українського законодавства.

Далі, мабуть, намагаючись підсилити ефект загрози, анонімні автори вже продовжують лякати миколаївців, мовляв, «… з самохідних барж безсоромно скидається мулистий ґрунт прямо в річку, причому протягом розносить шкідливу масу по всій поверхні акваторії Південного Бугу, замулюючи пляжі і збільшуючи мілинність акваторії. Відпочиваючим городянам і невтямки, яку загрозу несе всім відоме підприємство, що належить миколаївцю, який потрапив до двадцятки найбагатших людей України. А екологи стверджують, що загроза значна. Місце видобутку глибинного мулу знаходиться на акваторії розчищають і поглиблюють ТОВ СП «НІБУЛОН».

Але річ у тім, що жодних днопоглиблювальних робіт у м. Миколаїв компанія «НІБУЛОН» наразі  не проводить, а отже, і до  державних  органів щодо  отримання  дозволу  на  виконання днопоглиблювальних  робіт  для облаштування водних підхідних шляхів до перевантажувального термінала не  зверталася.

Зважаючи на те, що в черговий раз розповсюджена інформація виявилася недостовірною, ми вкотре закликаємо ЗМІ перевіряти інформацію та не розповсюджувати фейки в погоні за легкими грошима. Нашу роками перевірену ділову репутацію вам не вдасться спаплюжити, а от за собою ви з упевненістю закріпите репутацію «смітникового сайту».

Якщо ж у фахівців чи контролюючих органів виникатимуть додаткові питання, ми готові до діалогу і обґрунтування наших дій.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.