«НІБУЛОН» удосконалив систему бронювання квитків

16 липня 2017 року у зв’язку зі збоєм при бронюванні квитків на високошвидкісне пасажирське судно «НІБУЛОН Експрес – 2» за рейсом Кінбурнська коса – м. Миколаїв виникли проблеми з розміщенням усіх охочих пасажирів.

Пасажирські перевезення – нова справа для компанії «НІБУЛОН», адже ми стали першопрохідцем у розвитку водних перевезень в Україні. А тому набираємося досвіду і разом з вами відпрацьовуємо різні варіанти з метою пошуку та прийняття оптимальних рішень. За два місяці виконання нашою судноплавною компанією пасажирських перевезень прецедентів зі збоєм при бронюванні квитків не було. І коли на початку липня ми розпочали рейси на Кінбурнську косу, то найчастіше ми стикалися з тим, що  пасажири їхали лише в одну сторону, а у зворотній бік – мінімальна кількість людей. Ті, хто залишались, поверталися в будь-який інший час. У неділю 16 липня вийшло так, що люди, які раніше відправилися на косу, вирішили повернутися нашим наступним рейсом, на який попередньо вже забронювали квитки інші пасажири, що прибули на косу напередодні. Оперативно відреагувавши на цю ситуацію та урахувавши сприятливі погодні умови, адже командир судна дуже відповідально ставиться до правил безпеки, команда прийняла рішення безкоштовно забрати цих пасажирів, адже в такій ситуації ми не могли залишити на косі людей, яким ніде було спати і їсти. Були також вжиті всі заходи для забезпечення необхідних умов безпеки. Судно рухалося на звичайній для нього швидкості.

«Такі незручності пасажирам було набагато легше перенести, ніж, наприклад, добиратися додому на перекладних або взагалі залишитися на березі. Чи поводився б з ними так само в аналогічній ситуації інший перевізник? Як керівник компанії я хочу подякувати команді судна «НІБУЛОН Експрес – 2»  за відповідальність та оперативне прийняття рішення в нестандартній ситуації», – зазначив генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський.

Нагадаємо, що старт регулярних водних пасажирських рейсів компанією «НІБУЛОН» був даний цієї весни. Цей проект є проявом соціальної відповідальності компанії «НІБУЛОН», в який не закладено прибуток. Зокрема для  організації належного рівня причальної інфраструктури на Кінбурнській косі фахівці компанії збудували та встановили спеціальний плавучий причал для швартування пасажирських суден на підводних крилах вартістю 5 млн грн. Ця споруда дає можливість не порушувати екосистему та зберегти біорізноманіття національного природного парку «Білобережжя Святослава», а також створити комфортні умови для пасажирів.

На сьогодні компанією оперативно проводиться удосконалення системи бронювання квитків з метою запобігання виникнення подібних ситуацій у майбутньому. Ми розуміємо, що критикувати нашу компанію легко, але закликаємо всіх до конструктивної співпраці з метою удосконалення наших рейсів. Ми разом вчимося на таких ситуаціях.

З 17 липня 2017 року забронювати квитки на рейс можна буде не пізніше ніж за добу до його виконання. Бронювання квитків буде підтверджуватися смс-повідомленням з датою, часом та назвою рейсу,  а також кількістю квитків. У повідомленні також буде вказано унікальний номер замовлення. Використати своє бронювання пасажир зможе тільки при пред’явленні повідомлення з унікальним номером та паспорта не пізніше ніж за 20 хвилин до відправлення рейсу (це важливо, адже бронювання квитків безкоштовне та не передбачає попередньої передоплати).

 Тільки за наявності такого повідомлення пасажиру гарантовано надається заброньоване місце. Інші пасажири розміщуються в порядку живої черги. Якщо ви запізнилися і не змогли прийти за 20 хвилин до відправлення, ваше бронювання скасовується. Це правило діє для всіх.


 

Нагадаємо, що детальну інформацію про час, місце, можливість бронювання квитків та вартість послуг, ви зможете отримати, зателефонувавши за номером (050) 394 74 83 (з 08:00 до 20:00  без вихідних) або надіславши запит на ел. пошту: passflot@nibulon.com.ua.

Також уся інформація про пасажирські перевезення розміщена на офіційній сторінці компанії www.nibulon.com у розділі «Пасажирські перевезення».

Компанія «НІБУЛОН» також просить усіх висловити свою думку і бачення щодо організації рейсів або будь-яких інших пропозицій. Для нас важлива думка кожного. Допоможіть нам зробити пасажирські перевезення доступнішими та зручнішими для вас. Просимо вас із пропозиціями та відгуками звертатися на офіційну сторінку компанії «НІБУЛОН» у Фейсбуці: https://www.facebook.com/nibulonltd

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.