«НІБУЛОН» відбиває чергову інформаційну атаку

Як ми і прогнозували тиждень тому, на наше підприємство продовжують здійснюватися інформаційні атаки.

В якості одного з майданчиків для інформаційного бруду та фейкових новин про нашу компанію використовується сайт «Голос.ua», що входить до складу медіа-групи, власницею якої, до речі, є дружина лідера нині забороненої в Україні Комуністичної партії Петра Симоненка Оксана Ващенко (за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань https://usr.minjust.gov.ua). Намагаючись створити видимість фахових підходів у підготовці інформаційних матеріалів, на адресу компанії навіть був надісланий інформаційний запит. Хоча, судячи з його змісту, підготовлений він був нашвидкуруч та непрофесійно. Та й, як виявилося, нікого і не цікавили наші відповіді. Видання з легкістю придумало, що саме вони напишуть. Отож не дивно, що при такому непрофесійному підході і стаття під назвою «Партийные “крыши” “Нибулона”»  вийшла низькопробною та невибагливою. Змішали все: і господарську діяльність, і політику, і інші події, що жодним чином не стосуються компанії чи її керівника. Повторюватися та доводити, що два плюс два – чотири, ми не бачимо сенсу, тому лише коротко прокоментуємо ці «сенсаційні новини».

Зокрема, авторка публікації звинуватила нашу компанію в тому, що нам вдається успішно працювати протягом 25 років нашої діяльності. У цьому випадку не будемо заперечувати. Дійсно, за ці роки ми, скоріше, розвивалися не завдяки, а всупереч перешкодам, яких довелося здолати безліч. Ми пережили і рейдерські захоплення, і інформаційні атаки, і багато інших перепон. Втім, ми не просто вижили, ми стали успішними та сильними, адже будували свій бізнес, не орієнтуючись на ту чи іншу владу, а на ведення чесної та прозорої діяльності, якій, як відомо, «кришування» не потрібні. Це і є стиль нашої компанії. Отже, дякуємо авторці за таку високу оцінку нашої діяльності. Ми й надалі будемо успішно та ефективно розвиватися.

Особливі стосунки в нас були і з колишнім головою Миколаївської ОДА Миколою Кругловим. За часів його керівництва областю були спроби і рейдерського захоплення нашого підприємства, і намагання втягнути компанію у схеми придбання активів Суднобудівного заводу імені 61 комунара. Був і свого роду інформаційний шантаж на тему забезпечення всієї нашої Миколаївської області хлібними ресурсами та стабілізації ціни на хліб за рахунок компанії.

У той самий час нам не вперше приписують допомогу Миколи Круглова в придбанні ділянки з незавершеним будівництвом на Чорноморському суднобудівному заводі. Насправді до нас звернулися тільки після того, як відомі великі транснаціональні компанії відмовилися купувати незакінчене будівництво на ЧСЗ. Але ж наближалися вибори до Верховної Ради України 2002 року, а суднобудівники міста вже по кілька років не отримували заробітної плати, і, відповідно, соціальна ситуація в Миколаєві була вибухонебезпечною. До нас наполегливо зверталися і тодішній прем’єр-міністр України, і очільник області, які запрошували укласти цю угоду та придбати порослу бур’янами, занедбану ділянку землі. Коштами, отриманими від цієї угоди, розрахувалися з суднобудівниками та західними компаніями, яким завод заборгував за часів виконання суднобудівних замовлень.

Це було схоже на втягнення нашої компанії в аферу державних органів. Оскільки, коли вибори минули, ситуація була врятована і «НІБУЛОН» успішно розрахувався за придбану ділянку з незавершеним будівництвом, почалися спроби відібрати в нас цю територію. Тут варто нагади декілька фактів. Ділянку з незавершеним будівництвом, порослу бур’янами, площею 7,9 га компанія «НІБУЛОН» придбала за 79 млн грн, тоді як ціле підприємство з виготовлення авіаносців площею більше 300 га було  приватизовано росіянами всього лише за 114 млн грн. Ми вже не говоримо про «схеми», але це, на превеликий жаль, нікого сьогодні не цікавить, хоча всі знають що наша суднобудівна галузь успішно розвивається.

Сьогодні є ще багато очевидців, які зможуть підтвердити події тих часів. Тож ті, хто говорить, що нібито «НІБУЛОН» став причиною занепаду суднобудування в Миколаєві, просто не розуміють про що говорять. Адже ми якраз одна з небагатьох компаній, яка успішно розвиває цю галузь. Зокрема сьогодні ми реконструюємо та модернізуємо власний суднобудівний завод, який паралельно будує сучасні вантажні судна. І ми переконані, що це буде найкращий суднобудівний завод Європи.

Отже, як ви вже зрозуміли, різні події тих часів красномовно свідчать про те, що ми не підлаштовувалися під ту чи іншу владу, а, навпаки, працювали незалежно, законно, сумлінно сплачуючи податки, розвиваючи бізнес, будуючи нові підприємства. Звичайно, політики та посадовці завжди намагалися використати успішність і авторитет нашої компанії і під час виборчих кампаній. І очевидно, що ще не один політик звертатиметься до нас з проханням підтримати його на майбутніх виборах. Владі потрібні такі успішні підприємства, як наше, потрібні позитивні приводи, потрібні нові об’єкти і т. п. Тому наші підприємства з офіційними візитами відвідували майже всі, хто у той чи інший період були при владі.

За 25 років діяльності нашої компанії ми вже звикли, що боротьба проти нас ведеться нечесно, за рахунок обману, брудних оборудок, підбурювання мешканців районів, де працює наша компанія, але ми завжди успішно давали відсіч усім таким проявам. У світі все має свій початок і кінець. Закінчуються війни, змінюються політики, життя розставляє все на свої місця, а історія всьому дає оцінку: хто правий, хто винний.

Намагаючись ввести в оману читачів, авторка приписала нам навіть спроби роздути нашу компанію, звинуватила в схильності до гігантоманії, посилаючись на неіснуюче різке збільшення земельного банку компанії та нібито «лобіювання термінового продажу землі». Очевидно, що інформація є неправдивою. По-перше, наша компанія ніколи навіть не заявляла про наміри, не те, щоб діяла в напрямку різкого збільшення земельного банку компанії.  Ми завжди дотримувалися правила, що кожне підприємство повинно обробляти посильну йому кількість земель с/г призначення, як це сьогодні успішно демонструє наша компанія. Якщо поглянути на суху статистику динаміки зростання площі орендованих земель сільськогосподарського призначення, стане зрозуміло, що «НІБУЛОН» планомірно та поступово нарощує цей актив. Так, у 2011 році ми орендували 79,4 тис. га землі,  у 2014 – 81,1 тис. га, а на кінець 2016 року  – 82,8 тис. га.

Сьогодні «НІБУЛОН» – це успішна та ефективно і стабільно працююча компанія, яка активно інвестує в економіку України, відроджує судноплавство на внутрішніх водних шляхах України, будує повнокомплектні сучасні судна, створює сотні робочих місць, сплачує щороку сотні мільйонів гривень податків та зборів тощо. Незважаючи на непростий для нашої країни час, ми  зберігаємо високу довіру першокласних європейських банків, іноземних фінансових інститутів та бізнес партнерів, чим дуже пишаємося. «НІБУЛОН» – це самодостатній та успішний бізнес. Наша компанія в непростих умовах успішно працює та чесно конкурує як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках з компаніями, що представляють країни з найпотужнішими економіками світу. Ми готові до будь-яких змін чи нововведень, у т. ч. і до тих, що відбуваються на зерновому ринку Єгипту, адже вони, на нашу думку, стануть рухом до удосконалення та цивілізованості функціонування ринку зерна. Отож порівнювати нашу компанію із збанкрутілими підприємствами – абсурд та повна нісенітниця. 

Ще раз повертаючись до теми інформаційних запитів, наголошуємо, що ми з повагою ставимося до професії журналіста та роботи ЗМІ, вважаючи цю працю нелегкою та такою, що потребує компетентності, а також високих моральних якостей. Звертаючись до нас із професійно підготовленими запитами для об’єктивного висвітлення реальних фактів, ЗМІ завжди отримують всю необхідну інформацію, адже компанія відкрита для діалогу. Але коли ми бачимо наклеп і зумисне перекручування фактів, що заслуговує на окремий розгляд у судах, то не вбачаємо сенсу надавати інформацію в таких випадках (тим паче, що вся необхідна інформація про діяльність «НІБУЛОНу» оприлюднена на офіційній сторінці компанії).

Ще раз дякуємо авторці за увагу до нашого підприємства. Ми – кращі, ми – успішні. «НІБУЛОН»  не зупинити!

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.