Офіційна заява Олексія Вадатурського щодо нібито масового ігнорування об’їзного шляху та руйнування доріг обласного центру водіями великотоннажних автомобілів, які їдуть на «НІБУЛОН».

Днями, мені повідомили, що на кількох новинних веб-сайтах, один з яких пов’язують з колишнім губернатором Миколаївської області,  був опублікований інформаційний  матеріал про нібито масове ігнорування об’їзного шляху та руйнування доріг обласного центру водіями великотоннажних автомобілів, які їдуть на «НІБУЛОН».

І саме сьогодні, у день свого народження, я вирішив провести невеличкий лікбез, відповідаючи на допис Євгенія Волового.

У своїй «гучній» заяві Ви, Євгене, намагалися апелювати до мене через мого сина, втім читаючи її, у мене, як творчої та прискіпливої до деталей людини, виникало безліч запитань саме до Вас.  І хоча я міг би поставити ще з сотню запитань, втім переконаний, що для початку вистачить і цього.

Перший блок запитань. Чому немає жодної точної інформації про час події, номер автівки та водія, з яким Ви були в діалозі? Адже фото зроблені в темному місці, а територія поряд з нашими підприємствами добре освітлена. Чому, розміщуючи фотографії обладнання та приладів, Ви не надаєте жодних підтверджуючих документів? Повна інформація дала б нам можливість перевірити, чи дійсно ці вантажівки прямували на наше підприємство?

Другий блок питань стосується доцільності визначених маршрутів.  А чи відстежували Ви, за яким маршрутом вантажівки доставляють зерно на десяток інших підприємств міста? А прямують вони прямісінького через Інгульський міст. Але про ті інші термінали Ви «не знаєте». Як і «не знаєте» про підприємства, що щороку автотранспортом перевозять 1 млн тонн інших матеріалів, на кшталт, піску, щебеню, бетону. А скільки контейнеровозів щодня курсує нашим містом? Все ще вперто не помічаєте нікого, крім компанії «НІБУЛОН»? Раджу Вам вивчити імена і інших власників бізнесів, бо це вже говорить про упередженість автора відносно нашої компанії.

До речі, ми звели до мінімуму рух вантажівок компанії автошляхами Миколаєва та області. Через Варварівський та  Інгульський мости вони їздять лише без вантажу, а завантаженими рухаються виключно за затвердженим маршрутом. У компанії на сьогодні нараховується всього 55 одиниць  вантажного транспорту, і майже всі вони працюють в інших областях України, адже там до діяльності «НІБУЛОНу» ставляться з повагою та розумінням.

А яким, на Вашу думку, маршрутом буде їхати вантажівка, наприклад, з Миколаївського району до перевантажувального термінала «НІБУЛОНу»?  

Ще одна задачка для Вас, Євгене: в якому випадку вантажівка, що рухається, наприклад, з Нової Одеси до нашого термінала, зруйнує більше доріг? Та, що проїде через Інгульский міст, чи та, що рухатиметься згідно з визначеним маршрутом?  Висновок очевидний, але Ви, мабуть, про це навіть на задумувались.

І чому тоді транзиту дозволено їхати через обидва міські мости? Чи транзит не розбиває дороги?

До речі, вантажівки в місті проїжджають і вулицями, де мешкають багато депутатів як Верховної, так і місцевих рад. Тож, їх теж можна долучити до розв’язання цієї проблеми.

Кілька слів про фаховий підхід у вирішенні проблеми. А чи розумієте, Ви, Євгене, взагалі, як працює зерновий ринок і його логістика? Судячи з усього, ні. Розглянемо ще одну ситуацію. Водій вантажівки, який везе зерно в Одесу, проїжджаючи через місто Миколаїв, чесно повідомляє поліції чи Вам, що їде в напрямку Одеси. Однак його маршрут може змінитися. Справа в тому, що у період з 17:00 до 20:00 на нашому корпоративному сайті оновлюється інформація щодо цін на продукцію. Тож власник збіжжя, а не водій, може прийняти рішення змінити кінцевий пункт призначення (замість Одеси їхати на термінал нашої компанії) і повідомити про це водія телефоном. І це не унікальна, а скоріше типова ситуація для цього ринку. І що, ж по-вашому, має робити водій?

Поговоримо про відповідальність сторін. Хто, на Вашу думку, відповідальний за належне інформування водіїв: «НІБУЛОН» чи все ж таки поліція, місцеві органи самоврядування та активісти?  Ну і якщо ж до Ваших порад не прислухаються водії, то це точно вже не недолік нашої компанії.

Втім, я з упевненістю можу констатувати, що за господарську діяльність компанії «НІБУЛОН» відповідальність несу саме я, як її керівник, а не Народний депутат України, як Ви, Євгене, намагаєтеся подати.

Про «неупереджений» підхід і маніпуляції автора та редакцій деяких інтернет-ресурсів.  Про замовний та упереджений характер цього пасквіля свідчить і той факт, що інформація з’явилася відразу після чергової публічної критики мого сина, Народного депутата України Андрія Вадатурського, щодо безладу, який відбувається в ДП «Миколаївський облавтодор».

Досить маніпулювати ім’ям Олексія та Андрія Вадатурських, які нібито зруйнували автомобільні шляхи в Миколаєві та області. Адже своїм невіглаством, ситуативним прислуговуванням та потуранням інтересам інших ви принижуєте насамперед самого себе, стаючи посіпакою тих,  чия діяльність спрямована проти компанії «НІБУЛОН».

Співчуваю Вам, але ж ми неодноразово закликали активістів та працівників тієї ж редакції «НікВєсті» з’ясовувати обставини та перевіряти інформацію перед її публікацією. Адже розповсюдження непідтвердженої інформації  значно знижує довіру як до журналістів, так і до активістів.

Про конкретний вклад компанії «НІБУЛОН» у вирішення питання збереження автошляхів. Виконавши за власний кошт днопоглиблювальні роботи на річці Південний Буг, ми зробили все, щоб у місто Миколаїв не заїхали 20 тисяч вантажівок вже цього року (0,5 млн тонн зерна транспортується Південним Бугом).  Відразу зауважу, я не їздив за кожною з них. Це було ефективне управлінське рішення.

Окрім того, щороку наша компанія за власний кошт ремонтує ділянку дороги від Пушкінського кільця до перевантажувального термінала компанії, а також частину вул. Індустріальної. Щодня ми підмітаємо та поливаємо, а взимку розчищаємо від снігу ці шляхи. Тому, якщо вже на Вашу думку, автомобілі, що прямують до термінала компанії, розбивають цю дорогу, то ми ж її самостійно і ремонтуємо.

Це і є наш посильний і конкретний вклад у збереження автомобільних шляхів міста та області, за який не соромно ні нам, ні вихідцю з нашої компанії, Народному депутату України Андрію Вадатурському. Тож, перш ніж критикувати когось, задумайтесь над тим, що Ви особисто зробили для вирішення цієї проблеми. Пусті розмови, критиканство та метушню не враховуйте. Піднімайте свій авторитет власними корисними справами.   

Наші пропозиції. У мене є ще одна пропозиція, що дозволить вантажівкам взагалі не заїжджати в місто. Міський голова Олександр Федорович Сєнкевич вже з нею ознайомився.

Окрім того, пропоную Вам також переглянути наш лист, адресований в.о. голови Миколаївської ОДА Боню В.В., в якому ми докладно описали наші ініціативи для дієвого вирішення проблеми з автошляхами. Я теж готовий з Вами поспілкуватися і поділитися інформацією щодо нашої роботи в цьому напрямку.

І на завершення. На Вашу думку, які управлінські рішення я, як керівник підприємства, повинен приймати, прочитавши Ваш допис? Бігти на вулицю і починати регулювати рух вантажівок чи проводити з водіями роз’яснювальну роботу? Але, погодьтеся, це не моє завдання. Реагувати на кожний інформаційний випад, на кшталт Вашого та перевіряти ці білими нитками шиті факти? Тоді в мене не вистачить часу на вирішення дійсно важливих завдань,  наприклад, як створити нові робочі місця, як привабити додаткові інвестиції в економіку країни і  т.п. Адже саме ці питання сьогодні вкрай важливо вирішувати. Тож, у подальшому я не реагуватиму на подібні заяви.

P. S. Тож, Євгене, у Вас є над чим помізкувати. Бо, якщо Ви не можете дати відповіді на всі ці питання, значить Ваш допис суцільна нісенітниця.

А поки Ви думаєте, ми ще не раз нагадаємо про себе добрими справами. І найближчим часом «НІБУЛОН» розпочне відлік новітньої історії пасажирських перевезень Дніпром та Південним Бугом!

Олексій Вадатурський,

Генеральний директор

ТОВ СП «НІБУЛОН»

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.