Що треба знати про «НІБУЛОН», щоб не потрапляти на гачок компаній-двійників

Місяць тому ми вкотре на офіційній сторінці компанії повідомили про існування компаній-двійників «НІБУЛОНа» та шахраїв, які, прикриваючись нашим ім’ям, обдурюють людей. Закликали бути пильними та уважно перевіряти інформацію, зателефонувавши до офісу компанії «НІБУЛОН».

Знову вказали свої контактні дані, а інформацію, як і завжди, опублікували українською та англійською мовами.

Утім, люди продовжують піддаватися махінаціям шахраїв, і черговий випадок не забарився. Одній з іноземних компаній шахраї пообіцяли доставити партію кукурудзяної олії (163 875 кг), шоколадної пасти Nutella ferrero (175 828 кг) та морожених тушок курки-бройлера (193 820 кг). За інформацією постраждалої сторони, після отримання 10 % предоплати готівкою шахраї зникли, а замовники, звичайно, не отримали свою продукцію. 

Лише після усіх цих подій іноземна компанія вирішила звернутися до нас з проханням підтвердити надані шахраями документи на замовлену продукцію. 

Неозброєним оком видно, що документи, зокрема митні декларації, інвойси, підписи, печатки підроблені. 

Далі справою будуть займатися правоохоронні органи, якщо постраждала сторона звернеться до них. А ми вкотре наголошуємо, що:

- компанія «НІБУЛОН» не працює з готівкою;

- усі фінансові операції проводяться виключно у безготівковій формі через банківські установи;

- ми ретельно перевіряємо документи потенційних контрагентів  та   надаємо  свої документи до перевірки. Після чого в обов'язковому порядку укладається   угода/контракт.  І  лише  відповідно до укладеної   угоди/контракту,  в  якій/якому прописані всі права та обв'язки сторін, відбувається безготівковий перерахунок коштів та/чи поставка товарів;

- ділова переписка чи перемовини ведуться тільки через офіційні електронні адреси з доменним ім’ям @nibulon.com.ua та контактні номери телефонів, які вказані на сайті www.nibulon.com. До речі, номери телефонів та електронна адреса, як от 0512 37 23 44 та mail1@nibulon.com.ua, залишаються незмінними вже майже 20 років.

Тож будьте пильними та уважно перевіряйте компанії, з якими плануєте розпочати співпрацю. Щоб вас не ввели в оману, спочатку зателефонуйте до офісу нашої компанії та уточніть, чи це той саме «НІБУЛОН».    

Приймальня центрального офісу: 

+38 (0512) 37 23 44, +38 (0512) 58 04 04;

е-mail: mail1@nibulon.com.ua

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.