Спростування

Останнім часом в Україні з’явилося велика кількість різного роду активістів. Звичайно, частина з них порядні люди, які дійсно працюють на благо громади. Але, на жаль, переважна їх більшість  – звичайні пристосуванці, чиїсь кишенькові діячі. Вони не роблять нічого корисного для людей, натомість добре вміють маніпулювати інформацією, часто недостовірною, заробляючи на цьому свої дивіденди. Рецепт цих брудних оборудок простий: обираєш тему для «опрацювання», додаєш до неї прізвище відомої людини і робиш заяву для ЗМІ. Гучне ім’я спрацьовує  і «сенсація» готова. Результат: відома людина – ворог, активіст – захисник знедолених.

Можна припустити, що так могло статися і у випадку з інформаційним повідомленням на одному з інтернет-сайтів під назвою «Одесский суд рассматривает дело о землях воинской части, оказавшихся в собственности Вадатурского и Пелипаса».  Ініціатором цього повідомлення виявився  голова громадського руху «Комунальна самооборона» Ігор Деревянко.  А автор цієї статті, Олександр Влащенко,  мабуть вирішив, що не варто перевіряти інформацію, а для читачів і так пройде.

Влащенко та Деревянко з легкістю звинуватили Олексія Вадатурського у незаконному привласненні земельних ділянок Міністерства оборони України. Для цього їм навіть документи не знадобились, адже вони і так все знають. До того ж, «захисники» прав громадян були дуже здивовані, що Олексій Вадатурський наважився захищати себе в суді і розцінили це мало не як злочин.

Насправді ситуація склалася наступним чином.

18 травня поточного року Одеським апеляційним господарським судом розглядалася справа, предметом якої є рішення Миколаївської міської ради, що стосуються земельної ділянки, розташованої по вул. Леваневців, 25 в Заводському районі м. Миколаєва. Тобто даний  спір стосується виключно території військового містечка №62, яке було розташовано в межах земельної ділянки по вул. Леваневців, 25.

 Але ще під час розгляду справи господарським судом Миколаївської області, тобто судом першої інстанції, Вадатурську Раїсу Михайлівну, а не, як заявляють активісти, Вадатурського Олексія Опанасовича, було ПОМИЛКОВО залучено до справи в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача – Миколаївської міської ради.

 Чому помилково? Та, тому що земельні ділянки, які перебувають у власності Вадатурської Р.М., не відносились до земель військового містечка №62, розташованого в межах земельної ділянки по  вул. Леваневців, 25. Її ділянки розташовані за іншою адресою, перебувають за межами спірної земельної ділянки, а отже даний спір Раїси Михайлівни не стосується.

Ще під час розгляду справи судом першої інстанції представником Вадатурської Р.М. (а не адвокатом, як зазначено в повідомленні) неодноразово надавались пояснення та подавались заяви про виключення її з переліку третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача.

Вказані факти підтверджуються матеріалами справи, в тому числі листом управління земельних управління Миколаївської міської ради, в якому зазначено, що земельні ділянки передавались у власність за рахунок інших земель, і не мають жодного відношення до земель військового містечка №62.

Таким чином, офіційно заявляємо: ні Вадатурський Олексій Опанасович, ні члени його родини не мають жодного відношення до земельних ділянок військового містечка №62.

Натомість Олексій Вадатурський  вимушений буде звернутися до суду за спростуванням недостовірної інформації  і захистом честі, гідності та ділової репутації.  Також буде відповідне звернення до органів прокуратури для оцінки правомірності діяльності вищезазначених  осіб. Кожен повинен нести відповідальність за свої вчинки.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.