The show must go on

«НІБУЛОН» продовжує відбивати інформаційні атаки на просторах інтернет-мережі (і не тільки).

Наступним кроком інформаційних терористів за відсутності будь-яких реальних аргументів стало звинувачення компанії у нібито намаганні зам’яти справу, розслідування якої, по суті, необхідне саме «НІБУЛОНу», адже дозволить вивести на замовників усіх цих провокацій.  Такі звинувачення є цілком абсурдними і мають на меті ніщо інше, як відволікти громадськість від реального стану справ та незаконності дій провокаторів.

По-перше, «НІБУЛОН» не є стороною цього кримінального провадження, тож не має важелів впливу на слідство. Також нагадаємо, що відповідно до ст. 9 КПК слідчі зобов’язані діяти неупереджено, виключно в рамках закону України та неухильно додержуватися вимог Конституції України, кримінально-процесуального кодексу, міжнародних договорів, вимог інших актів законодавства.

По-друге, у забезпеченні швидкого, повного та неупередженого розслідування і притягненні до відповідальності справжніх замовників усіх цих провокацій найбільше зацікавлена саме компанія «НІБУЛОН». Адже подібні провокації мають на меті завдати шкоду репутації компанії та завадити нормальному функціонуванню підприємства. Коли 11 вересня цього року представники ІА «Стопкор ТВ», серед яких і Х. Кришиха, без дозволу увірвалися на приватну територію філії ДП «Лідіївське», розмахуючи журналістськими посвідками з логотипом «5 каналу» (який, насправді, заборонив їм використовувати свій торговий знак), поводили журналісти себе зухвало, провокуючи і тероризуючи людей, переслідуючи працівників підприємства з камерою та зриваючи робочий процес. Усе це виглядало, як завчасно запланована провокація, ще трохи і, здавалося, з найближчих кущів вийде (або, наприклад, зателефонує на мобільний) режисер і відкоригує дії горе-провокаторів. Так і вийшло: зрозумівши безнадійність ситуації через те, що провокація не вдається, псевдожурналісти замкнулися у власному авто, створюючи видимість, що їх не випускають звідти. Пізніше у ЗМІ все це вже було подане спочатку як кількагодинне, а згодом уже восьмигодинне блокування журналістів.

 Про те, що приїзд представників ІА «Стопкор ТВ» на підприємство компанії «НІБУЛОН» – це навмисно і заздалегідь спланована провокація свідчить ще один факт. Влаштовувати всю цю виставу їм допомагала донька місцевого мешканця Семена Луценка Олена. Родина Луценків протягом останніх 13 років тероризує жителів села Лідіївка, компанію «НІБУЛОН» і безпосередньо генерального директора Олексія Вадатурського, вимагаючи грошей (шестизначні суми в іноземній валюті). На сьогодні всі ці матеріали та показання свідків знаходяться у матеріалах Доманівського районного суду, який визнав дії родини Луценків протиправними. Відразу після виходу ще в червні цього року першого випуску програми «Стоп корупції», присвяченого діяльності компанії «НІБУЛОН», Олена вийшла на представників компанії, вимагаючи 1 000 000 гривень. Бо інакше вона погрожувала пристати на пропозицію кореспондента програми «Стоп корупції» і влаштувати за його підтримки низку акцій проти товариства. За її словами, до неї приїхали два чоловіки, які розповіли, що слідкують за діяльністю ТОВ СП «НІБУЛОН»  з 2006 року, а тепер компанія «перейшла дорогу» дуже впливовим людям, і вони хочуть розорити підприємство, зокрема через рейдерський захват філії ДП «Лідіївське» (http://nibulon.com/news/sprostuvannya-nedostovirnoi-informacii/meta-stop-korupcii-ce-shantazh-yak-peredumova-reiderstva-i-diskreditaciya-uspishnix-kompanii.html). Ще 2 серпня ми передали всі матеріали до правоохоронних органів і відповідна заява  зареєстрована в ЄРДР 3 серпня 2018 р. № 12018150000000225. І якби у відповідь на це пряме вимагання коштів послідувала б належна реакція з боку правоохоронців, то всіх цих подій у Лідіївці не було.

У всій цій історії компанія «НІБУЛОН», маючи на меті захист репутації та майна підприємства, з самого початку діяла  відповідно до чинного законодавства, що підтверджується і тим, що 11 вересня першими до правоохоронних органів звернулися директор філії компанії, дізнавшись, що на приватній території підприємства ведуть зйомки виробничих баз невідомі (cаме на його виклик і приїхали правоохоронці), а також жителі с. Лідіївка та працівники філії, чию заяву особисто прийняв начальник місцевої поліції. 

Тож те, що представники  ІА «Стопкор ТВ» звернулися до поліції першими – небилиця, так як і те, що мало місце рукоприкладство, чому свідчать факти. Ось фото цієї «взятої в полон» дівчини, які вона того ж дня опублікувала на своїй сторінці у ФБ. Цікаво, на якому з них і яка саме рука у Х. Кришихи «вивихнута»… Не здивуємося, якщо пізніше й відповідні  рентгенівські «знімки» будуть організовані.

   

Ще один приклад фірмової вигадки «від Кришихи»: після цих подій у Лідіївці, вона, переслідуючи з камерою якихось незнайомих людей, що просто йшли центральною вулицею міста Миколаєва (де дійсно вдень прогулюється дуже багато народу), уявляла, що за нею стежать якісь «Шерлоки Холмси»…

Інші подробиці підривної діяльності представників ІА «Стопкор ТВ» дивіться у розслідуванні журналістів «24 каналу» у програмі «Хто і навіщо розгорнув брудну інформаційну кампанію проти «Нібулона».

Сьогодні компанія «НІБУЛОН» продовжує співпрацювати зі слідством, надаючи слідчим органам вичерпну і достовірну інформацію та матеріали. Нам нічого приховувати. А ось провокатори, навпаки, замість допомоги у ході розслідування займаються поширенням неправдивих матеріалів. Show must go on, тож 5 листопада на сайті «Народна правда» вийшла нова «інтерпретація» подій 11 вересня і не тільки. Судячи з кількості вигадок та перекручування інформації, без втручання у підготовку матеріалу  представників «Стопкор ТВ» не обійшлося.

Тривала інформаційна війна вимагає значних фінансових вливань з боку замовників, адже виконавці мають бути дійсно професіоналами своєї справи: і замовлення  виконати філігранно, як мінімум не порушуючи закон, і  потрібний результат отримати, і… замовника не «підставити». Та це в ідеалі, якщо ти дійсно «профі». А провокатори з ІА «Стопкор ТВ» недолугі і непослідовні, як злодії-невдахи залишають брудні сліди та докази своєї незаконної діяльності, тим самим підставляючи своїх замовників – горе-реформаторів і посадовців, які через брак професіоналізму, вже давно «вийшли самі на себе». Отже, шоу триває, пані та панове. І розв’язка обов’язково буде.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.