Увага, фейк! ТОВ СП «НІБУЛОН» не проводить жодних акцій

Уже не вперше на офіційних ресурсах компанії ми повідомляли про існування компаній-двійників «НІБУЛОНа» та шахраїв, які, прикриваючись нашим ім’ям, намагаються обдурити людей. Щоразу ми закликали бути пильними та уважно перевіряти інформацію, зателефонувавши до офісу компанії «НІБУЛОН».

Навіть у такі непрості для всієї країни часи знаходяться шахраї, які намагаються збагатитись на довірливих людях, прикриваючись іменами відомих компаній із прозорою репутацією.

Цього разу ділки вирішили приурочити свою «акційну пропозицію» до 30-річчя компанії «НІБУЛОН», яке, до речі, компанія святкувала 5 грудня минулого року, охрестивши її «Сільськогосподарська субсидія до 30-річчя компанії «Нібулон».

Перейшовши за посиланням, ви бачите знайому символіку компанії та 4 незамислуватих питання: чи знайомі ви з компанією, ваш вік, ваше ставлення до компанії та стать. Після «перевірки» відповідей ви нібито отримуєте шанс виграти грошову винагороду з трьох спроб. Далі шахраї вас просять поділитись «акційним посиланням» з 5 групами або 20 друзями. Після того вас просять перейти за посиланням та заповнити дані вашої картки для зарахування «виграних грошей». Саме на цьому етапі шахраї, заволодівши даними вашої банківської картки, можуть виводити з неї кошти.

Наша компанія працює виключно в правовому полі. За свою багаторічну роботу «НІБУЛОН» не раз стикався зі спробами шахраїв скористатися чесним ім’ям компанії, але ще жодного разу для них це не миналось безкарно. Цей випадок не стане винятком. Притягнення шахраїв до відповідальності буде неминучим, чим уже займаються фахівці відповідних служб.

Ми закликаємо всіх бути пильними до подібних «ініціатив» ділків. І вкотре наголошуємо, що вся інформація та новини компанії публікуються виключно на корпоративному сайті «НІБУЛОН» (https://www.nibulon.com/) та офіційній сторінці компанії у ФБ (https://www.facebook.com/nibulonltd).

Вдячні нашим друзям та прихильникам за оперативні сповіщення про роботу шахраїв. Якщо ви станете свідками випадків використання імені компанії в корисних цілях, просимо вас залишити посилання на це офіційне спростування у коментарях до подібних публікацій, а також повідомити представників компанії за контактами приймальні:

+38 (0512) 37 23 44, +38 (0512) 58 04 04

E-mail: mail1@nibulon.com.ua

Будьте пильними та бережіть себе. Разом переможемо!

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.