Відключення електропостачання у Голій Пристані не пов'язане з будівництвом термінала компанії «НІБУЛОН»

Середньодобове споживання електроенергії нашим будівельним майданчиком складає всього 60 кВт/год, що також не може бути причиною і аварійних відключень у місті.

Сьогодні інтернет-виданням News.online.ua була розповсюджена новина, що в Голій Пристані Херсонської області відбуваються спалахи сальмонельозу і що нібито, на думку місцевого жителя, причиною появи цієї кишкової інфекції є компанія «НІБУЛОН», яка «веде лінію до себе».

Ситуацію прокоментував технічний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олег Підгородецький:
«Інформація про причини виникнення кишкової інфекції в Голій Пристані абсолютно не відповідає дійсності. Це все вигадки людей через нестачу достовірної інформації. По-перше, жодних робіт із прокладення комунікацій з електропостачання на замовлення нашої компанії не ведеться, а отже, і відключення електропостачання в місті здійснюється не на потребу «НІБУЛОНа». Зараз відбувається прокладання газопроводу, але це жодним чином не впливає на подачу електроенергії в місто. У зоні виконання цих робіт електромереж немає. Усі роботи на замовлення нашої компанії проводяться суворо відповідно до технічного регламенту.

Середньодобове споживання електроенергії нашим будівельним майданчиком складає всього 60 кВт/год, що також не може бути причиною і аварійних відключень у місті.

До речі, аварійні відключення від електропостачання у місті не є рідкістю. Зношені електромережі, вітрове навантаження на лінію електропередач та значне навантаження на мережі у зв’язку з різким зростанням денних температур призводять до щоденних аварійних відключень у місті.  На жаль, це проблема не сьогоднішнього дня.

Наприклад, минулого вівторка, нашу компанію, як і всіх споживачів міста, також повідомили, що останні відключення в т. ч. і нашого будівельного майданчика від електропостачання відбулися через проведення аварійних робіт на електропідстанції в Голій Пристані.

За  понад 25 років своєї діяльності ми стикалися з різноманітними методами нечесної боротьби з нашою компанією. У нас намагалися забрати бізнес, блокували підходи з води та суші до наших підприємств, нам підпалювали офіс, відкривали кримінальні справи, застосовували і багато інших брудних прийомів. Нас безпідставно звинувачували у всіх гріхах та негараздах: монополізували річку, розбили всі дороги і т.п. І звинувачують нас, як правило, ті, хто самостійно нічого не створили і нічого не зроблять в житті, і не хочуть бачити винним нікого, крім компанії «НІБУЛОН».

Але «НІБУЛОН» вистояв і продовжуватиме успішно реалізовувати свою інвестиційну програму з відродження Дніпра та Південного Бугу як головних транспортних артерій України. Ми й надалі будемо продовжувати дотримуватися своєї державницької позиції, вести просвітницьку діяльність, розвивати українську логістичну інфраструктуру, підвищувати рівень української сільськогосподарської продукції на зовнішніх ринках, відроджувати Україну. Нас не зупинити!»

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.