Як «НикВести» вигадує фейки або помста за програну у суді справу

25 жовтня на сайті «НикВести» оприлюднено матеріал під заголовком «Вадатурский заявил, что работающие в порту международные компании не платят налоги в Николаеве».

Інформація в заголовку та першому абзаці вигадана працівниками редакції та повністю спотворює зміст сказаного генеральним директором компанії «НІБУЛОН» Олексієм Вадатурським під час громадських слухань у мікрорайоні  Матвіївка (м. Миколаїв) 18 жовтня 2019 року. Адже О. Вадатурський сказав (дослівно): «…але в даному випадку згадують тільки «НІБУЛОН», хоча доля його по відношенню до транснаціональних компаній і компаній, які не платять податки в місцеві органи влади…». Ще раз акцентуємо «…і компаній, які не платять податки…».

Очевидно, що Олексій Опанасович не мав на увазі, що транснаціональні компанії «Bunge», «Cargill» та «Glencore» не платять податки, про що чітко й сказав. Ми завжди публічно і відкрито засуджували компанії з тіньовими схемами, але з повагою ставимося до законослухняних транснаціональних і національних компаній.

Зважаючи на те, що у цитаті і відео, оприлюднених у матеріалі «НикВестей», подана дійсна інформація, і лише заголовок та перший абзац – абсолютно спотворені, це наводить на думку, що працівники редакції навмисно перекрутили саме цю інформацію, щоб ввести в оману, чи, точніше, пошити в дурні переважну більшість читачів. Так, ви не помиляєтеся, вас намагаються пошити в дурні! Адже вони знають, що переважна більшість сучасних читачів на статтю витрачає в середньому не більше 15 секунд, встигаючи прочитати назву та один абзац. Цього, вважають люди, достатньо, щоб зрозуміти суть новини. Але абсолютно недостатньо, щоб визначити, що це – фейк, обман. І саме такою неуважністю і інформаційною перенасиченістю користуються в редакції «НикВести», маніпулюючи вашою, шановні читачі, думкою!

Більше того, публікація під таким заголовком – це ще й спроби редакції та власників інтернет-ресурсу «НикВести» помститися нашій компанії за програну ними у суді справу щодо розповсюдження неправдивої інформації, сфабрикованої представниками інформаційного порталу «Стопкор» та ТОВ «Інформаційне агенство* «СтопкорТВ».

Справа в тому, що більшість ЗМІ відмовились від поширення цієї сфабрикованої та неправдивої інформації з огляду на її відверто замовний характер. Більшість, але не всі… Одні з таких – миколаївський вебсайт «НикВести», якими ця інформація була поширена, незважаючи на вже розміщене на той час на нашій сторінці детальне доведення невідповідності дійсним обставинам усіх перекручених у цій програмі фактів.

ПП «НИКВЕСТИ ПРОДАКШН» тільки 19.09.2019 виконало постанову Південно-західного апеляційного господарського суду від 06.09.2019, якою зобов’язане спростувати цю інформацію на головній сторінці вебсайту «НикВести» (http://nikvesti.com/).

Тобто надрукувати відверту брехню вони змогли, а от одразу чесно і так, щоб всі бачили, надрукувати, що вони розповсюджували неправдиву інформацію – забракло сили і духу. Це вже не так легко, чи не так?

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.