«НІБУЛОН» нарощує обсяги транспортування зерна залізницею за допомогою USAID

Загалом Проєкт USAID закупить для потреб «НІБУЛОНу» 50 сучасних вагонів-хоперів, кожен із яких може перевозити до 70 тонн зерна. Їх виготовили на Дослідно-механічному заводі «Карпати» (Львівська область).Нові вагони, які «НІБУЛОН» отримав від партнерів, дозволять компенсувати додаткові логістичні витрати від блокування річкової інфраструктури. Вони вже використовуються на потужностях підприємства. Одразу від виробника вагони попрямували на завантаження до найближчої до виробництва філії «Смотрич» поблизу Кам'янця-Подільського на Хмельниччині. Звідси вони відправляться до портів Дунайського регіону.«У сьогоднішніх умовах компаніям, які працюють у портах, приймаючи та відправляючи вантажі, украй важливо відчувати міжнародну підтримку. Вагони-хопери, як свідчення цієї підтримки, пройдуть усією Україною. Отже завдяки допомозі Проєкту USAID експортери зможуть зберегти високопрофесійний персонал на заблокованих об’єктах річкової інфраструктури та запропонувати найкращі закупівельні ціни агровиробникам», – зазначив Михайло Різак, директор із взаємодії з органами державної влади та питань сталого розвитку «НІБУЛОН».Загалом для компенсації втраченої річкової логістики, яка в довоєнний час сягала 4,2 млн тонн зернових, «НІБУЛОН» має потребу в одному маршрутному потязі у складі з 50 вагонів на кожен із заблокованих річкових портів. З вагонами від Проєкту USAID підприємство матиме 212 вагонів, що складає близько половини від потреби.Допомога агровиробникам та інфраструктурним компаніям є частиною Ініціативи стійкості сільського господарства в Україні, яку реалізує Агентство США з міжнародного розвитку. Вона спрямована на те, щоб допомогти Україні збільшити потенціал для виробництва, зберігання, транспортування та експорту зерна.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме