«НІБУЛОН» отримав нові комбайни CLAAS LEXION 

Техніка поповнила технопарк «НІБУЛОНу». У компанії наразі готуються до жнив, також здійснюється  хімічна обробка засобами захисту рослин озимих культур. Розпочалися обробітки страховими гербіцидами на посівах кукурудзи й соняшнику.  

Зернозбиральні комбайни CLAAS LEXION 7700 вважаються еталоном високої продуктивності та якості обмолоту і не йдуть у жодне порівняння зі старими уявленнями про ефективне зниження витрат на збирання врожаю.  

Таке позиціонування повністю збігається із завданням «НІБУЛОНу», який у цьому сезоні націлений підвищити ефективність виробництва та вийти на новий рівень прибутковості.   

Олег Веселов, директор з агровиробництва, коментуючи придбання, зауважив, що завдяки унікальній системі обмолоту CLAAS LEXION, показник продуктивності може збільшитися на 20–30% без втрати якості в порівнянні з кращими показниками минулих років.  

Надважливою характеристикою нової техніки є максимальна адаптованість під потреби операторів. Сідаючи за кермо комбайна, фахівець отримує якісне робоче місце, яке облаштоване «розумною» концепцією управління, що забезпечує зручний доступ до всіх функцій машини. 

Робимо все, аби вчасно зібрати врожай і підготувати ґрунт під посів озимих. 

 Дякуємо партнерам за підтримку. Годуємо світ разом! 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме