«НІБУЛОН» та група міжнародних кредиторів успішно завершили реструктуризацію передекспортної кредитної лінії на суму USD 80 млн

Один із найбільших експортерів зерна та операторів зернового ринку в Україні компанія «НІБУЛОН» спільно з групою міжнародних кредиторів провели злагоджену роботу щодо пошуку взаємовигідних умов реструктуризації з метою досягнення угоди за існуючою передекспортною кредитною лінією (PXF).

Міжнародний синдикат у складі ING Bank NV (Нідерланди), Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), Crédit Agricole (Франція) та FMO, Голландського банку розвитку, і «НІБУЛОН» успішно підписали угоду 21 червня 2024 року, продовживши термін погашення кредитної лінії на 2 роки.  

Андрій Вадатурський, генеральний директор компанії «НІБУЛОН»:  

«Реструктуризація лінії торговельного фінансування – це насамперед крок назустріч українському малому та середньому агровиробнику, адже «НІБУЛОН» спрямує вивільнені кошти на розрахунки саме з ними.
Зараз, коли розпочалися жнива та закупівельна кампанія, пролонгація терміну погашення дозволить виробнику вчасно отримувати справедливу ціну за вирощене в надскладних умовах збіжжя. Це зі свого боку забезпечить посівну кампанію озимих уже наступного року».

«Завершення реструктуризації (PXF), що є одним з основних інструментів фінансування експортної діяльності «НІБУЛОНу», – важливий етап для компанії на шляху до завершення програми реструктуризації. Ми переконані, що за підтримки існуючих кредиторів, компанія зміцнить структуру капіталу і продовжить свою діяльність, утримуючи позицію провідного українського експортера зерна», – прокоментувала угоду Віталіна Марченко, начальник відділу по роботі з банками.

Укладання двосторонньої угоди з авторитетною групою кредиторів є переконливим доказом довіри до «НІБУЛОНу» з боку міжнародної спільноти та демонстрацією готовності компанії виконувати свої зобов’язання.

Раніше ми повідомляли, що ПРАВЕКС БАНК і «НІБУЛОН» підписали двосторонню угоду про реструктуризацію.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме