«НІБУЛОН» взяв участь у спецпогашенні марки «Податки. Армія. Перемога» від Укрпошти у Миколаєві 

Ексклюзивну поштову марку випустили в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії «Наші податки – наш захист!». «НІБУЛОН» як найбільший роботодавець та один із важливих платників податків регіону із задоволенням відгукнувся на запрошення партнерів долучитися до історичної події.   

Андрій Волік, директор з безпеки судноплавства «НІБУЛОНу»: 

 «З моменту свого заснування і дотепер ми дотримуємось суворого правила – працювати винятково по-білому і сплачувати податки в повному обсязі. Повсякчас це впливало на розвиток регіону, а з початку повномасштабного вторгнення – на підтримку українського війська. Ми розуміємо, що зараз наше основне завдання – тримати економіку й підтримувати фронт.  

Тому, незважаючи ні на що, «НІБУЛОН» працює, надає робочі місця, платить податки, годує світ. І ми, як казав Олексій Вадатурський, #не_здамося!» 

Володимир Очеретнюк, директор з розвитку мережі МР АТ Укрпошта, зі свого боку зазначив, що обороноздатність України напряму залежить від кожного з нас: всі, хто працює і сплачує податки, стоять на захисті нашої країни, її фінансової стабільності. Податки. Армія. Перемога – важливі складові нашої держави. Завдячуючи таким компаніям як «НІБУЛОН», які вже багато років обирають працювати по-чесному, маємо шанс на майбутнє.  

Наразі марки цієї унікальної серії вже можна придбати у фірмових відділеннях Укрпошти. 

Дякуємо партнерам за запрошення і внесок у висвітлення цієї надважливої теми. 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме