НІБУЛОНівці впроваджують проєкти із застосування штучного інтелекту в компанії 

Нещодавно ми ділилися планами щодо використання ШІ у сфері гуманітарного розмінування. Далі – більше! До впровадження проєктів із застосування штучного інтелекту долучились усі НІБУЛОНівці.

У межах конкурсу AI Agents протягом двох місяців ми працювали над проєктами, які сприятимуть: покращенню продуктивності, зменшенню рутинних операцій, покращенню сервісної пропозиції для внутрішніх і зовнішніх клієнтів департаментів, спрощенню процесів, оптимізації часу на виконання операцій. Кожен із нас якнайкраще знає специфіку роботи свого напряму, щодня стикається із викликами, зсередини бачить можливості для значного покращення виробничих процесів і тому має змогу запропонувати та очолити зміни у своєму напрямі.

Ми отримали понад 20 ідей від співробітників агро- та елеваторних напрямів, департаментів з розвитку персоналу, IT та безпеки. За результатами аналізу журі відібрало ТОП-10 ідей від 7 учасників, які захищали свої проєкти під час AI Battle:

  • Роман Чумаченко, керуючий відділенням, філія «Вознесенська», з проєктом «Ефективна черга»
  • Дар’я Бур’янова, провідний фахівець із впровадження та контролю систем моніторингу департаменту з агровиробництва, авторка «AgriVision AI»
  • Галина Гаврина, керівник проєктного офісу, з проєктом «Оптимізація підтримки користувацького досвіду в ІТ»
  • Руслан Кришталь, начальник відділу економічної безпеки, з ідеєю «Око ШІ», що допомагає контролювати рух зерна на елеваторі
  • Ірина Кудактіна, провідний інженер-програміст відділу розробки та супроводу програмного забезпечення, яка представила «Автопідбір оптимальних програм зберігання зерна»
  • Віталіна Лупина, інженер-програміст відділу розробки інформаційних систем, з проєктом «ШІ бібліотека даних».
  • Олег Суренщиков, менеджер з навчання та розвитку департаменту управління персоналом, який запропонував одразу кілька рішень:
    – «AI для проведення опитування щодо задоволеності та залученості працівників «НІБУЛОНу»»
    – «AI для аналізу продуктивності працівників і оптимізації розподілу ресурсів»
    – «Створення навчального контенту за допомогою AI-сервісів».

На думку членів журі, ці пропозиції є найбільш актуальними та потрібними бізнесу сьогодні, а реалізація цих проєктів стане відчутним стартом для позитивних змін.

Микола Рясько, IT-директор «НІБУЛОНу»:

«Щиро дякуємо всім учасникам за активність, креативність і блискучі ідеї. Кожен проєкт став джерелом натхнення, демонструючи силу інноваційного мислення та можливості технологій штучного інтелекту. Ми впевнені, що всі ідеї мають великий потенціал для реалізації та можуть сприяти створенню позитивних змін. Вітаємо фіналістів! Разом ми будуємо майбутнє!»

Оцінювали проєкти CEO Андрій Вадатурський, директор IT-департаменту Микола Рясько, фінансовий директор Руслан Романенко та двоє зовнішніх експертів: Юрій Костюченко, фахівець з імплементації ШІ в бізнес-процеси, співзасновник UBOS – передової Low Code платформи для розробки програмного забезпечення на основі ШІ, і Михайло Пацан, експерт з питань міжнародних фінансових ринків, технологій блокчейну і штучного інтелекту.

Почесним членом журі став той, без кого цей конкурс був би просто неможливий. Так-так, штучний інтелект! Його звернення до учасників пропонуємо вашій увазі.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме