НІБУЛОНівці взяли участь у благодійному «Пробігу під каштанами»

У неділю, 26 травня, команда НІБУЛОНівців київського офісу вдруге долучилась до благодійного «Пробігу під каштанами». Цього разу дистанцію на чолі з Андрієм Вадатурським додали понад 80 наших колег. І все заради благородної мети, адже зібрані під час реєстрації благодійні внески організатори пробігу традиційно спрямують на допомогу Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

До спортивних активностей долучились і маленькі НІБУЛОНівці. Поки дорослі бігали, під проводом досвідчених тренерів JuniorS діти брали участь у веселих спортивних змаганнях, насичено і драйвово проводили час із користю для здоров’я. Дітки – майбутнє нашої з вами країни, тож мусимо подбати, аби їхні серця були міцними та сильними. І якнайкраще в цьому допомагає саме спорт. Вдячні JuniorS за їхню роботу й за те, що роблять наших дітей спортивними, здоровими та щасливими!

Також висловлюємо подяку організаторам проєкту «Пробіг під каштанами»: незважаючи ні на що, вам уже в 31 раз вдається згуртувати не лише українців, а й усіх небайдужих по всьому світу #зарадималенькихсердець. Раді бути частиною такої важливої ініціативи й сподіваємось наступного року зустрітись з усіма учасниками на одній локації та в один час!

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме