ООО СП «НИБУЛОН» ВЫИГРАЛО ОЧЕРЕДНОЕ СУДЕБНОЕ ДЕЛО

20.05.2003 г. ООО СП «НИБУЛОН» обратилось в Николаевское областное территориальное отделение Антимонопольного Комитета Украины с заявлением, в котором просило рассмотреть противозаконные действия ГАХК «ЧСЗ» относительно сельхозпредприятия, во время строительства перегрузочного терминала для зерновых и масличных культур на территории СЭЗ «Николаев», дать соответствующую оценку и принять все возможные меры.
Административная коллегия НОТО АМК рассмотрев материалы дела о нарушении законодательства о защите экономической конкуренции со стороны ГАХК «ЧСЗ» приняла решение по делу, в котором говорится: «Державна акціонерна холдингова компанія «Чорноморський суднобудівний завод» вчинила порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 2 статті 50 Закону України “Про захист економічної конкуренції”, а саме – зловживання монопольним становищем на ринку, зокрема, що визнається таким згідно з пунктом 3 частини другої статті 13 цього Закону.
Визнати, що Державна акціонерна холдингова компанія “Чорноморський суднобудівний завод” припинивши з 10 травня до 19 червня 2003 року доступ посадових осіб, а також транспорту та вантажів Товариства та його підрядних організацій на територію перевантажувального комплексу, що призвело до ущемлення інтересів Товариства, вчинила порушення законодавства про захист економічної конкуренції, що передбачене пунктом 2 статті 50 Закону України “Про захист економічної конкуренції”, а саме – зловжиапння монопольним становищем на ринку, зокрема, що визнається таким згідно з пунктом 5 частини другої статті 13 цього Закону”.

НОТО “АМК” обязал ДАХК “ЧСЗ” прекратить и в дальнейшем не допускать злоупотреблений монопольным положением, а спорные вопросы решать в порядке, предусмотренном законодательством.
ГАХК “ЧСЗ” пыталось в судебном порядке добиться отмены вышеуказанных решений НОТО АМК, подавая соответствующие исковые заявления в Николаевский областной хозяйственний суд, Одесский аппеляционный хозяйственный суд и Высший хозяйственный суд Украины. Но во всех этих инстанциях ГАХК “ЧСЗ” проиграла судебные споры, причем ООО СП “НИБУЛОН” участвовало во всех судебных разбирательствах как третья сторона без самостоятельных требований. (Решение ХСНО по делу № 1/289 от 12.11.2003 г.; Постановлени ОАХС по делу № 1/289 от 16.12.2003 г.; Постановление ВХСУ по делу № 1/289 от 31.03.2004 г.)

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме