Отримали новітню GPS-систему pTRACK III 

Нещодавно відділ розмінування «НІБУЛОНу» отримав від чеської компанії SEFOR Solutions систему відстеження pTRACK III. Така система стеження та локалізації – це мобільне рішення для управління та координації оперативних груп на місцях.  

Система pTRACK ІІІ відстежує переміщення групи розмінування, зберігає історію положення об’єктів у картографічному додатку, що дуже важливо при виявленні вибухонебезпечних предметів, також система дозволяє оперативно приймати рішення та ефективно координувати хід розмінування, прослідковуючи безпеку руху розмінувальника. pTRACK ІІІ розрахована на експлуатацію в найжорсткіших робочих умовах, при цьому забезпечує чіткі дані про райони пошуку та двосторонню передачу сигналів попередження між постом та пошуковою командою. pTRACK забезпечує мінімальне позиційне відхилення (+/-1 м) та швидке відновлення позиційних даних (2 с). Важливо, що система може ретранслювати з’єднання між керівниками підрозділів та підлеглими у складних умовах місцевості, зберігаючи всі дані на USB-флеш-накопичувач на випадок втрати з’єднання.  

Представник компанії SEFOR Solutions Якуб Галушка відзначив, що така система відстеження використовується поліцією та рятувальниками – вона довела свою ефективність на практиці:

«Ми хочемо підтримати «НІБУЛОН» у його ініціативі розмінування України, тому вирішили в якості гуманітарної допомоги надати вам свою найновішу систему відстеження pTRACK III. Віримо, що дуже скоро в Україні настане мир, і робимо все, щоб українська земля була безпечною».   

Начальник відділу розмінування «НІБУЛОНу» Максим Совєткін подякував чеським парнерам за дуже необхідну допомогу і підкреслив:  

«Ця GPS-система дає можливість максимально точно визначати місцезнаходження об’єктів. А це необхідно, наприклад, для позначення місцезнаходження вибухонебезпечних предметів або для моніторингу руху наших розмінувальників у реальному часі за будь-яких умов зовнішнього середовища. Ця система вкрай важлива для нас у контексті збільшення ефективності роботи та посилення безпеки для наших демайнерів».    

Передача обладнання включала презентацію системи, під час якої виробник продемонстрував її ключові функції та переваги. Після теоретичної частини сапери «НІБУЛОНу» протестували систему в дії: вдягли трекери та вирушили на умовні роботи з розмінування. 

Усі присутні могли спостерігати на екрані, як працює система відстеження, оцінюючи її переваги для гуманітарного розмінування. 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме