У «НІБУЛОНі» стартували жнива-2024 

Першими в поля вийшли аграрії Миколаївського кластера філій «Снігурівська» та «Прибужанівська» для збору урожаю пшениці та ріпаку. Згодом жнива розпочнуться і на інших філіях, розташованих північніше. 

Цьогоріч на полях «НІБУЛОНу» до збирання підлягає 13,5 тис. га ранніх зернових культур. До старту жнив компанія провела ретельну підготовчу роботу, врахувавши можливі форс-мажори у вигляді примх природи. Тому, коли на півдні Миколаївщини через посуху пшениця дозріла на тиждень раніше середньорічних показників, інженерна служба компанії була напоготові і встигла підготувати збиральну техніку. Завдяки своєчасним діям увесь комплекс збиральних робіт наразі проводиться вчасно й організовано. Разом із тим почали готувати ґрунт під посів озимих культур. 

Окремо підкреслимо повну готовність до збиральної кампанії автопарку сільгосптехніки «НІБУЛОНу». Так, цього року в ній беруть участь 10 новопридбаних комбайнів CLAAS від провідного німецького виробника. Усього на півдні в збиранні задіяні 20 власних комбайнів і 7 бункерів-перевантажувачів. 

Завдяки злагодженій роботі департаменту логістики повністю «закрита» опція швидкого і якісного перевезення зерна з поля на власні елеватори компанії. На цій ділянці робіт задіяні до 60 зерновозів з причепами, 13 з яких «НІБУЛОНу» напередодні передав проєкт USAID «Економічна підтримка України». 

Бажаємо нашим аграріям успішної збиральної кампанії!  

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме