Вітаємо із Міжнародним днем моряка!

Друзі, у Міжнародний день моряка вітаємо всіх причетних зі святом й радо ділимося приємною новиною, яка має до цієї події прямий стосунок. 

Світ побачила книга українського мариніста Антона Санченка «На чорноморській хвилі. 33 століття копаного моря», у якій відображено український погляд на історію Чорного моря від XIII ст. до н. е. до 2022 року.  

Один із ключових розділів у ній присвячений «НІБУЛОНу», який завжди боровся за те, щоб Україна залишалася морською державою, й зробив значний внесок у розвиток судноплавства та суднобудування. Компанія понад 10 років розбудовувала власний флот і внутрішню логістику. Навіть зараз в умовах війни ми надаємо роботу славетним миколаївським корабелам і дбаємо про корабельні традиції та історичну спадщину, зокрема й через спеціалізовану літературу. Книга Антона Санченка вшановує українських корабелів та розповідає про визначний спадок «НІБУЛОНу» в цій сфері, тому ми із задоволенням взяли участь у цій ініціативі. 

Антон Санченко, автор книги «На чорноморській хвилі. 33 століття копаного моря»:  

«Компанія «НІБУЛОН» дуже посприяла виходу книжки у світ. Коли у 2022 році я приїхав у Миколаїв, мені, попри обстріли, що ще тривали, організували екскурсію на «Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН», а Сергій Калкутін, керівник департаменту з логістики, розповів історію компанії саме з точки зору розвитку судноплавства. Особливо показовим був цей розвиток на фоні того, що всі інші українські судноплавні компанії, як-от «Чорноморське морське пароплавство» чи «Укррічфлот», у цей час занепадали.  
 
Для мене «НІБУЛОН» – це імпульс відновлення, яке українці раз-по-раз мусять провадити тисячі років. У нас важко знайти будинок (або елеватор) старше 100 років. Тепер ми розуміємо чому. Так само із судноплавством по Дніпру. Ось уже нам знову треба його відновлювати. Фішка в тому, щоб зробити краще, ніж було, як уміє «НІБУЛОН».  
 
Я розумів, що книжку треба закінчити позитивним (успішним) прикладом, тому обрав для цього історію «НІБУЛОНу». Нагла смерть Олексія Вадатурського і порятунок компанії Андрієм Олексійовичем, відповіді на всі воєнні виклики, розмінування земель, перенесення зернопотоків на Дунай лише підтвердили мій вибір. Повторюю фразу з книжки, яка, на жаль, отримала втілення: «Якби Олексію Опанасовичу знадобилося для підвищення врожаїв побудувати греблю на Дніпрі, «НІБУЛОН» би її побудував». Ну ось, маємо греблю, яку після деокупації треба буде відбудувати. Сподіваюся на весь вплив «НІБУЛОНу», який дозволить це зробити, попри стенання етнографів, що слід залишити Великий Луг. Одним словом, попереду багато роботи. Дякую за допомогу і внесок в історію».  

А ми дякуємо і вітаємо всіх НІБУЛОНівців, які сьогодні святкують День моряка! Пишаємося вами! 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме