Завершились громадські слухання: вулиці Вадатурського – бути! 

Щасливі повідомити, що громадські слухання щодо перейменування вулиць успішно завершились. Вулиці Вадатурського – БУТИ! Так вважає громада Миколаєва.   

За перейменування на честь Героя України Олексія Вадатурського вулиці Фалєєвської виступила більшість опитаних (більше 66% респондентів за результатами онлайн-голосування). 

Дорогий Миколаєве, дорога Україно! 
Ми, колектив НІБУЛОНівців, щиро вдячні вам за те, що не забуваєте людину, яка так багато зробила для Миколаїва та України.  
 
Історичну пам’ять треба берегти. Так завжди казав Олексій Опанасович. Пам’ять про своїх героїв, а не героїв імперії чи срср – ось, що формує українську ідентичність. Вдячність тим, хто жертвує своїм життям, небайдужість і увага до своїх людей робить нас українцями. І це запорука нашої перемоги.  
 
За ці два місяці громадських слухань ми отримали величезну кількість підтримки від миколаївців. Хтось приходив до офісу, хтось писав листи, телефонував, хтось, почувши про вулицю Вадатурського, більше нічого не запитував, лиш сумно зронивши «Я його знав», із мовчазною тугою долучався до онлайн-голосування.  
 
Дякуємо кожному із вас, що пам’ятаєте Олексія Опанасовича і цінуєте його внесок у розвиток Миколаєва. Громада Миколаєва виступила з однозначною позицією перейменування вулиці Фалєєвської на честь Олексія Вадатурського.  
 
Тепер час фінального етапу перейменування, і голова Миколаївської ОВА Віталій Кім має можливість підтримати громаду міста у прагненні перейменувати вулицю, з якої починалася історія «НІБУЛОНу», на честь Олексія Вадатурського, почесного громадянина Миколаєва та Героя України.  
 


   

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме