NIBULON received EUR 12.8 million from the Export Investment Fund of Denmark (EIFO)

The money is allocated for the purchase of 74 units of modern agricultural machinery.

The funding took place as part of the social program of the Danish Investment Fund established for Ukraine. The launch of the program was announced last May during the Ukrainian Investment Forum in Copenhagen. The program will finance projects involving the adoption of the best Danish technologies and innovative solutions and will be available to both the public and private sectors.

«Ми вдячні данським партнерам, що підтримують український бізнес, який зараз в умовах війни працює не завдяки, а всупереч. Нам справді життєво необхідно все більше таких позитивних сигналів як переконливих прикладів для наслідування. Тільки в такий спосіб ми зможемо якомога швидше відбудувати Україну», – зазначила Ірина Левківська, фінансова директорка компанії «НІБУЛОН».    

«Я дуже радий, що ми підписали першу кредитну угоду від фонду, створеного для України. 12,8 млн євро виділено «НІБУЛОНу» для придбання 74 одиниць нової сільськогосподарської техніки. Фінансування допоможе компанії збільшити врожайність зернових за рахунок модернізації сільгосптехніки та зміцнити довгострокове фінансове становище компанії. Кредит важливий як для України загалом, так і для «НІБУЛОНу» зокрема. В EIFO ми пишаємося тим, що можемо зробити невеликий внесок у величезну роботу з відновлення, яка чекає на Україну і яка наразі є однією з найважливіших справ для її громадян. Ми з нетерпінням чекаємо на майбутню співпрацю з «НІБУЛОНом» та іншими українськими й данськими компаніями, які працюють в Україні», – сказав Педер Лундквіст, генеральний директор EIFO, підписавши кредитну угоду в укритті Міністерства фінансів України під звуки повітряної тривоги над Києвом. 

Keep up with the latest news!

You will receive our news in a weekly digest format

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Become a supplier

BECOME A LANDHOLDER

Order a service

Best Employer of the Year in the Socially Responsible Employer nomination
Issued by

All-Ukrainian Public Organization “Taxpayers Association of Ukraine”

Certifications

ISO 14001:2015

Year

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Send resume