Андрій Вадатурський для подкасту The Financial Times: «Ми вже ніколи не будемо тією компанією, яка була до війни»

В епізоді «Ціна російського вторгнення в Україну» репортери обговорили з Андрієм та іншими бізнесменами наскільки змінилися Україна та світові ринки після нападу РФ.Андрій Вадатурський зокрема зазначив, що, незважаючи на те, що «НІБУЛОН» – одна з тих компаній, хто постраждав найбільше від російської агресії, завдяки низці стабілізаційних заходів вдалося забезпечити операційну спроможність.Андрій розповідає про значення будівництва перевантажувального терміналу в Ізмаїлі для галузі та країни, про те, як на своїх плечах приватний сектор утримує економіку та нарікає на дискримінацію міжнародної підтримки. На думку Вадатурського, українським аграріям потрібні відкрита позиція кредиторів та нове фінансування безпосередньо для бізнесу або банківського сектору, в тому числі через гарантії G7 та міжнародних фінансових організацій.«Ми вже ніколи не будемо тією компанією, яка була до війни. Так само, як і Україна вже ніколи не буде такою, як до війни. Вона буде інакшою. Наскільки інакшою? Ми не знаємо. Тому головне – вижити, зберегти бізнес у цей період та започаткувати ініціативи, які дозволять його відновити після війни», – підкреслив Андрій Вадатурський.Прослухати подкаст можна за посиланням: https://www.ft.com/content/115e7b11-94af-4aa0-bdf2-690600e8aff8

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме