Пасажирські перевезення

Забезпечуємо водне пасажирське сполучення на півдні України

У 2017 році на потребу мешканців півдня України «НІБУЛОН» відкрив регулярні пасажирські перевезення водним транспортом. 


Відтоді 120 000 пасажирів скористалися можливістю подолати відстань до бажаного пункту призначення на комфортабельних теплоходах «НІБУЛОН-Експрес».

7 років

Здійснюємо перевезення

4

Високошвидкісні пасажирські судна на підводних крилах

53 ПАСАЖИРИ

Перевозимо за 1 рейс

3 ПРИЧАЛИ

Побудували для збереження екосистеми та біорізноманіття акваторій

Водне сполучення, комфортне для людей та дружнє до середовища

Напрям пасажирських перевезень сформувався як соціальна ініціатива. Він не тільки поєднує між собою міста південного регіону, але й сприяє розвитку туристичної та рекреаційної сфер регіону.

Окрім, власне, організації перевезень, «НІБУЛОН» також узяв на себе облаштування екологічної причальної і берегової інфраструктури.

Завдяки цьому в різні часи водне сполучення Дніпром, Південним Бугом та Бузько-Дніпровсько-лиманським каналом поєднувало між собою Вознесенськ, Нову Одесу, Миколаїв, Голу Пристань, Очаків та Кінбурнську косу.

Щовесни охочі насолодитися красою мальовничих краєвидів, шанувальники червонокнижних рожевих пеліканів та середньовічної Аккерманської фортеці нетерпляче чекають на відкриття пасажирських
перевезень від «НІБУЛОНу»!

Подорожуйте як на крилах з «НІБУЛОНом»!

Недарма теплоходи «НІБУЛОНу» в народі називають «ракетами». Ці судна на підводних крилах здатні рухатися зі швидкістю 65 км/год, а пасажири при цьому відчувають лише заколисуюче погойдування. Безпечні та стрімкі судна «НІБУЛОН-Експрес» заохочують полюбити морські подорожі.

Пасажирські судна

Новини

У разі виникнення запитань, які стосуються перевезень, звертайтесь

Пасажирські перевезення

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме