Розклад рейсів та вартість проїзду у 2024 році

Незламні в нашому щирому бажанні дарувати вам радість, 10 травня відновлюємо морські прогулянки за маршрутом Білгород-Дністровський – Овідіополь 🛳️ 

Рейси будуть здійснюватися щодня, починаючи з 07:45 – відправлення з Білгорода-Дністровського, та закінчуючи о 17:00 – повернення з посадкою в Овідіополі. Квитки вартістю 250 грн доступні безпосередньо під час посадки на судно. 

Повний розклад на 2024 рік:

Ознайомитись з усіма правилами перевезень, яких ми дотримуємося з метою забезпечення безпеки та комфорту наших пасажирів. 

Зверніть увагу, що згідно з чинними вимогами кожен пасажир повинен мати документи, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус. 

У разі виникнення запитань телефонуйте за номером +38 (050) 394 74 83 (Пн–Пт з 8:00 до 17:00) чи надсилайте лист на електронну адресу passflot@nibulon.ua або ostapenko.s@nibulon.ua 

Чекаємо вас на борту! Насолоджуйтеся морськими подорожами та чудовими моментами разом з «НІБУЛОНом» 🌊🌞 
Як минули подорожі на крилах у минулому році, можете переглянути за посиланням.  

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме