Агровиробництво

НІБУЛОН.АГРО – ощадливий сільськогосподарський виробник з фокусом на українські культури

З повагою до нашої землі та турботою про майбутні покоління ми співпрацюємо з 25 000 орендодавців.

40 комбайнів

47 важких тракторів

4 кластери в 6 регіонах України

320 000 тонн/рік – виробнича потужність

виробництво молока та ковбас

75,908 тисяч га*

*22,908 – в окупацї або заміновані

1550 одиниць сільськогосподарського обладнання

Рослинництво

Виробничі філії «НІБУЛОНу» обробляють доступні 51,908 тис. га, що дозволяє виробляти понад 320 тис. тонн зерна та олійних культур на рік. Більша частина врожаю прямує на експорт. Решта – забезпечує потреби тваринництва.

Для забезпечення високої якості зерна, урожайності та збереження родючості ґрунтів підприємство застосовує ощадну технологію обробітку Strip-till, сучасні комплексні мінеральні добрива, найкраще насіння та засоби захисту рослин.

Весь процес агровиробництва поставлено на контроль за допомогою засобів автоматизації.

Тваринництво

Тваринництвом у компанії займаються 4 молочнотоварні ферми, які розташовані у трьох областях України (Вінницька, Житомирська, Хмельницька).

На сьогоднішній день в компанії утримується 1,000 голів великої рогатої худоби. На фермах розведено різні породи, включаючи українську чорно-рябу молочну та англерську.

Бистрицькі ковбаси

«НІБУЛОН» також займається виробництвом ковбасних та м’ясних виробів. Натуральна, екологічно чиста продукція під власною торговельною маркою «Бистрицькі ковбаси» в переважній більшості виробляється за перевіреними часом традиційними рецептурами відповідно до ДСТУ 4435:2005, ДСТУ 4436:2005 та ДСТУ 4591:2006 на виробничих потужностях у с. Бистрик Ружинського району Житомирської області.

Поціновувачі натуральної продукції без сої та штучних ароматизаторів щорічно споживають понад 60 тонн ковбасних та м’ясних виробів «НІБУЛОНу». Спробуйте й ви!

Контакти з питань співпраці

Служба тваринництва та реалізації продуктів його переробки:
Служба рослинництва:

Працевлаштування в НІБУЛОН.АГРО

Хочеш бути частиною команди «НІБУЛОН»?
Надсилай нам своє резюме або переходь на robota.ua,
щоб переглянути актуальні вакансіїї.

Стати пайовиком

Відправити резюме

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.