Гуманітарне розмінування

НІБУЛОН.РОЗМІНУВАННЯ – робимо українську землю безпечною для обробітку

Ми надаємо професійні послуги з розмінування та використовуємо сучасне обладнання, щоб повернути до життя колишні зони бойових дій.

12 саперів

Кваліфікація яких відповідає державним вимогам

4 машини GCS 200

Для механізованого розмінування

5000 га

Сільськогосподарських земель повернуто в економіку

9,6 млн євро

Заплановані інвестиції в напрям

Інвестуємо в гуманітарне розмінування, щоб допомогти державі швидше впоратися з наслідками війни

У квітні 2023 року «НІБУЛОН» першим серед агровиробників отримав статус оператора з розмінування та сертифікат на нетехнічне обстеження територій. 

Згодом було підписано контракт з Німецьким банком розвитку DEG Impulse gGmbH, дочірньої компанії DEG, який забезпечив співфінансування придбання та обслуговування машин для розмінування GCS-200. Це відкрило можливість у квітні 2024 року отримати сертифікати на розмінування вручну та технічне розмінування з використанням машин та механізмів.

Сьогодні “НІБУЛОН” є першою агрокомпанією – оператором гуманітарного розмінування, яка має всі п’ять ключових сертифікатів з гуманітарного розмінування та власний автопарк розмінувальної техніки.

Зараз у «НІБУЛОНі» працюють кваліфіковані сапери з військовим досвідом, які розуміють ціну ризику та проходять регулярну перепідготовку. Команда оснащена сучасним обладнанням та амуніцією для забезпечення високої якості послуг і захисту життя саперів.

5 етапів повного циклу розмінування

01 Нетехнічне обстеження

Збір, аналіз та оцінка інформації про місцевість для визначення її як визнано небезпечного району підтвердженої небезпечної території та процесів із вилучення, зменшення чи очищення районів для їх подальшого ефективного заробітку без використання технічних засобів.

Збір та аналіз даних із використанням технічних засобів щодо наявності, типу, розподілу та оточення місць розміщення вибухонебезпечних об’єктів (ВНП) для кращого визначення наявності чи зміни ВНП та для підтримки визначення категоричності розблокування земель та процесу ухвалення рішень.

Виявлення всіх загроз, пов’язаних із ВНП, без використання засобів механізації та мінно-розшукових собак.

Систематичне й контрольоване очищення небезпечних територій від вибухонебезпечних об’єктів, коли відомо, що відповідний ризик не пов’язаний із мінами на територіях, до яких можуть належати поля бою, захисні позиції та місця, де були активовані чи відстріляні скинути. з повітря боєприпаси або артилерійські бойовики, зокрема касетні.

Метод, який використовує засоби механізації в операціях з розмінування. Ефективний спосіб і знищення вибухонебезпечних предметів на великих ділянках землі.

Наші сильні сторони

Дізнайтесь більше про те, як ми допомагаємо агровиробникам упоратися з наслідками війни

Справа вашого життя варта співпраці з професіоналами!

Пам’ятайте, що розмінування земель власними силами без професійної підготовки або відкладання вирішення цього питання в часі становить пряму загрозу для життя.
З кожним роком чутливість вибухонебезпечних предметів до зовнішніх впливів збільшується – це ускладнює та здорожчує процедуру розмінування території в майбутньому.

Ми поряд, аби допомогти вам якнайшвидше очистити землю, обробляти її та заробляти!

Михайло Різак

Директор із взаємодії з органами влади та питань сталого 

Максим Совєткін

Начальник відділу розмінування

Працевлаштування в НІБУЛОН.РОЗМІНУВАННЯ

Замовити послугу

Відправити резюме

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.