Етика та комплаєнс

У «НІБУЛОНІ» МИ ВСТАНОВЛЮЄМО ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЩОДО ТОГО, ЯК ВЕДЕМО БІЗНЕС​

Ми робимо правильні речі в правильний спосіб, що відповідає нашому уявленню про відповідальний бізнес. Репутація «НІБУЛОНу» – це актив, який допомагає нам повною мірою реалізовувати нашу місію. ​

Наші кодекси та політики виходять за межі законодавчих і нормативних зобов’язань. Вони вимагають від усіх наших працівників діяти правильно.

Ми також очікуємо, що наші ділові партнери, як-от постачальники, підрядники та консультанти, будуть дотримуватись цих стандартів. Це дозволяє нам зберегти довіру з усіма сторонами в колі нашого впливу.

Кодекси та політики

Інформаційна політика

Лінія довіри компанії «НІБУЛОН»

Лінія довіри – це можливість поінформувати про відомі вам факти порушень етичних норм, ваших прав та інтересів, законодавства та внутрішніх правил і процедур компанії з боку працівників компанії, інших зацікавлених осіб, а також надати свої пропозиції щодо усунення таких порушень.

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме