Корпоративне управління

ТОВ СП «НІБУЛОН» зареєстровано та діє у відповідності до чинного законодавства України

Управління компанією здійснюють Загальні збори учасників підприємства та Рада Директорів

Рада Директорів

У «НІБУЛОНі» діє однорівнева Рада Директорів, до складу якої входять незалежні невиконавчі директори та виконавчі директори.

Рада Директорів є колегіальним виконавчим органом Товариства, що в межах компетенції, визначеної Статутом та законодавством, здійснює управління поточною діяльністю Товариства, а також функції нагляду, управління ризиками та контролю за діяльністю Товариства та виконавчих членів Ради Директорів.

Андрій Вадатурський

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії в липні 2022 року. Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

Раніше він працював у компанії на різних посадах, зокрема як заступник генерального директора з торгівлі з 2003 по 2014 рік. За цей час «НІБУЛОН» став одним із провідних українських експортерів сільськогосподарської продукції та вагомим учасником глобальної продовольчої безпеки. З 2019 року очолює наглядову раду компанії «НІБУЛОН».

З 2014 по 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Він має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України та йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Олексій Павленко

Олексій Павленко приєднався до команди «НІБУЛОН» в 2023 році в якості Радника Генерального директора та члена консультативної ради, щоб допомогти компанії адаптуватися до нових операційних реалій, спричинених війною.

Олексій має значний управлінський досвід, сформований як в комерційному сегменті так і в державному секторі. У 2002–2003 рр. він був членом аудиторського комітету, членом команди із реструктуризації та розвитку бізнесу групи компаній Damen Shipyards Group (Нідерланди), забезпечуючи реалізацію проєктів в Україні, Румунії та Нідерландах. У 2004–2006 рр. очолював групу компаній «Райз». З 2007 по 2009 рр. був виконавчим директором у «Фокстрот».

В різні роки Олексій очолював або був членом наглядових рад, здійснював експертне консультування таких підприємств та організацій як ТОВ «Європейські молочні технології», холдинг «Агропрогрес», Forum Capital, Mriya Farming, GN Terminals, Національний університет «Києво-Могилянська академія».

З 2014 до 2016 р. обіймав посаду Міністра аграрної політики та продовольства України.

Олексій має ступінь бакалавра зі спеціальності «економіка» в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», спеціаліста з фінансів у Міжнародному центрі приватизації (Міжнародна школа бізнесу), магістра у галузі менеджменту зовнішньоекономічної діяльності в Українській академії зовнішньої торгівлі, магістра бізнес-адміністрування у Школі бізнесу Університету Nyenrode, Нідерланди. В 2010 році отримав ступінь кандидата економічних наук, а з 2022 року та до теперішнього часу здобуває ступінь доктора наук в «Національному університеті біоресурсів і природокористування України».

Виконавчі директори

Володимир Славінський

Професійний шлях Володимира нерозривно пов’язаний із компанією «НІБУЛОН», де він працює понад 11 років. Має ґрунтовний досвід роботи у сфері налагодження зовнішньоекономічних зв’язків та оптової торгівлі зерновими культурами.

За активної участі команди Володимира в компанії відбулися значні трансформації: були запроваджені найкращі ринкові практики з точки зору торгівлі та нова система ризик-менеджменту, систематизована робота з продажів і закупівель. Також торговельний блок під керівництвом Володимира брав участь у формуванні цілей та стратегії інвестиційної програми з будівництва елеваторів і розвитку річкового флоту.

У лютому 2023 року Володимир призначений директором з торгівлі «НІБУЛОН». На цій посаді він відповідає за комерційну діяльність в розрізі трейдингової активності компанії, а також закупівлі сільськогосподарської продукції.

У компанії «НІБУЛОН» Сергій Калкутін працює з 2006 року, на керівних посадах – з 2012.

Його професійне становлення пов’язане з Миколаївським перевантажувальним терміналом «НІБУЛОН», де Сергій пройшов шлях від транспортувальника й оператора диспетчерського руху та навантажувально-розвантажувальних робіт на транспорті до заступника директора.

До того, як у 2023 році обійняти посаду директора з логістики «НІБУЛОН», протягом 6 років працював заступником генерального директора з логістики компанії.

У «НІБУЛОНі» Сергій контролює всі загальні аспекти відділу логістики, здійснює моніторинг виконання міжнародних контрактів, забезпечення безперервного та ефективного використання всіх видів транспорту.

Олег приєднався до команди «НІБУЛОНу» у квітні 2023 року як консультант з питань технологій департаменту з агровиробництва. У травні був призначений на посаду директора з агровиробництва. 

Закінчив Центральноукраїнський національний технічний університет у Кропивницькому за спеціальністю «Агрономія». Має великий досвід роботи в агробізнесі на керівних посадах. Зокрема працював директором з виробництва в компаніях TRIGON FARMING та «Аграрні системні технології». 

На посаді директора з агровиробництва в «НІБУЛОНі» Олег буде відповідати за визначення стратегічного вектору розвитку агронапрямку, розробку плану дій його реалізації, включаючи інвестиційні програми та бюджетування.

Валерій присвятив роботі в компанії понад 20 років. Починав як інженер «Старобільського елеватора» «НІБУЛОН». Уже за три роки був призначений головним інженером філії «Врадіївська», а ще за три – директором філії «Решетилівська», яку очолював майже 10 років. 

Брав безпосередню участь у побудові Решетилівського елеватора. Це був перший елеватор лінійного баночного типу серед семи елеваторів на Полтавщині й зокрема в «НІБУЛОНі». У подальшому впливав на процеси побудови мережі елеваторів компанії, працював над удосконаленням технологічних процесів роботи елеваторів.  

У 2009 році після візиту до США запровадив у компанії новітні технології сушіння кукурудзи. 

У 2015 році був призначений на посаду регіонального директора «НІБУЛОН», яку обіймав 8 років. 

З початку 2023 року Валерій Реуцой – директор по роботі елеваторів «НІБУЛОН». На цій посаді він визначатиме стратегічний вектор розвитку напряму зі зберігання зерна, включаючи інвестиційні програми та бюджетування, а також відповідатиме за якість та умови зберігання збіжжя, вихід компанії в нові регіони.

Ірина Левківська приєдналась до «НІБУЛОНу» на початку серпня 2023 року. 

На посаді фінансового директора Ірина відповідає за контроль над операційною діяльністю та фінансовими операціями в компанії, взаємодію з банками, аудиторами й консалтинговими компаніями, залучення інвестицій, побудову та автоматизацію процесів на базі оновленої системи ERP. 

Ірина закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, має диплом магістра міжнародного бізнесу та диплом перекладача. Протягом 14 років займалась трансформацією та автоматизацією фінансової функції, побудовою Shared Service Center, реорганізацією операційних моделей бізнесу. Працювала в таких національних та міжнародних компаніях як інвестиційних банк «Eavex Capital», дистриб’ютор техніки «Zeppelin Ukraine», диверсифікований енергетичний холдинг «ДТЕК» та лідер будівельної галузі «Ковальська». 

Яна Романенко приєдналась до команди «НІБУЛОН» в 2022 році.

Має більш ніж 15-річний досвід роботи керівником у сферах логістики, дистрибуції, сільськогосподарського виробництва, металургії, виробництва й переробки в таких компаніях як ArcelorMittal, «Укрлендфармінг», «Мрія Агрохолдинг», ДТЕК, UFO, ТІС.

Практикуючий тренер з понад 10-річним досвідом.

Має диплом магістра бізнес-адміністрування (EMBA) Києво-Могилянської бізнес-школи.

У «НІБУЛОНі» Яна відповідає за впровадження HR-плану та нової корпоративної культури, розробку комплексної стратегії найму та утримання персоналу, системи винагородження та КРІ. Також разом з командою працює над проєктом кадрового резерву, наступництва, навчання та розвитку співробітників

 

Анна Лазуренко приєдналася до «НІБУЛОНу» у травні 2023 року як керівник юридичного департаменту. Незабаром була призначена директором з юридичних питань. 

Має понад 20-річний досвід роботи в аграрній сфері та харчовій промисловості. Працювала зокрема в таких міжнародних компаніях: Louis Dreyfus Company Ukraine (16 років), Delta Wilmar Ukraine (5 років). 

Закінчила юридичний факультет Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. 

На посаді директора з юридичних питань Анна відповідає за правову підтримку підприємства, керівництво юридичного департаменту та відділу орендних відносин. 

Микола Рясько приєднався до команди «НІБУЛОНу» на посаді Директора з інформаційних технологій у липні 2023 року. 

Микола має значний досвід роботи у сферах ритейл, FMCG, логістика, сільське господарство та виробництво. Працював у великих міжнародних та національних компаніях, зокрема в  «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» та Retail Group.

Має вищу технічну та економічну освіту: закінчив Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.

Має ступінь MBA зі спеціалізацією в IT.

На посаді Директора з інформаційних технологій Микола відповідає за розробку та впровадження стратегії ІТ-розвитку компанії, зміну ІТ-архітектури, реорганізацію та посилення ІТ-структури, вибір та впровадження системи ЕRP, запуск та управління внутрішньокорпоративними проєктами, розвиток та експлуатацію автоматизованої системи управління технологічними процесами. 

Комітети Ради Директорів

Для попереднього вивчення і підготовки до розгляду питань, які виносяться на засідання Ради Директорів, а також надання Раді Директорів рекомендацій з питань, що належать до її компетенції, в ТОВ СП «НІБУЛОН» діють чотири Комітети.

Комітет з питань трансформацій та інвестицій

Відповідає за розробку та реалізацію стратегічного плану та планів стратегічних трансформацій, а також оцінку ризиків, пов’язаних з такими планами. Комітет також здійснює моніторинг за впровадженням стратегій і планів стратегічних трансформацій та здійсненням інвестицій, затверджених Радою Директорів або Загальними зборами.

Комітет з питань призначень та винагород

Відповідає за формування пропозицій щодо питань управління персоналом, визначення ключових показників ефективності працівників, пропозицій щодо умов трудових договорів з працівниками, розробку прозорої системи мотивації, забезпечення дотримання вимог чинного трудового законодавства, імплементацію найкращих міжнародних стандартів у сфері управління персоналом.

Комітет з питань аудиту та управління ризиками

Відповідає за попереднє вивчення та підготовку до розгляду Радою Директорів питань, пов’язаних з контролем і регулюванням діяльності у сфері управління ризиками, внутрішнього контролю, внутрішнього та зовнішнього аудиту, питаннями комплаєнсу.

Комітет з питань бюджету

Відповідає за розподіл фінансових ресурсів, надання рекомендацій у процесі складання, виконання та внесення змін до бюджету, формування та оцінку фінансової політики.

Директори за напрямками

Михайло приєднався до команди «НІБУЛОН» у 2017 році, маючи серйозний досвід роботи як практикуючий юрист. Спочатку обіймав посаду головного консультанта. У 2019 році був призначений заступником генерального директора «НІБУЛОН» із законодавства, а в подальшому – заступником генерального директора по взаємодії з органами влади. З лютого 2023 року – директор із взаємодії з органами влади.

Михайло починав кар’єру як консультант юридичної клініки в Ужгородському національному університеті. Обіймав посади заступника громадського декана юридичного факультету УжНУ, голови координаційної ради молодих юристів при головному управлінні юстиції в Закарпатській ОДА. 

Закінчив аспірантуру Ужгородського національного університету та успішно захистив кандидатську дисертацію у 2012 році. У 2018 році здобув науковий ступінь доктора юридичних наук (Харківський національний університет внутрішніх справ). Член-кореспондент Академії технологічних наук. Автор і співавтор 2 монографій, близько 40 проєктів законів та 35 наукових статей у фахових виданнях. 

Понад 10 років є помічником-консультантом народних депутатів України у Верховній Раді.

У «НІБУЛОНі» Михайло відповідає за супровід діяльності компанії в усіх гілках влади та комунікацію із громадськими асоціаціями. 

Оксана Кудлай приєдналась до команди «НІБУЛОН» у травні 2023 року. 

Має вищу юридичну та економічну освіту і понад 20-річний досвід роботи у сфері управління ланцюгами поставок, включаючи ЗЕД, транспортну, закупівельну та виробничу логістику.  Працювала у таких сферах як FMCG та промислове виробництво. В агробізнесі з 2009 року. Працювала у таких національних та міжнародних компаніях як «АБА Астра», «Атлантік», «HarvEast Holding», «Мрія Агрохолдинг», «Ерідон». 

Має успішний досвід організації проєктів, зокрема в кількох стартапах. Була залучена як сторонній експерт до проєктів KAZCHEM (Астана) та Dialectiсa (Лондон). 

На посаді Директора з постачання Оксана відповідає за організацію та централізацію процесу закупівель, проведення тендерів, організацію імпорту окремих матеріалів для виробництва. 

Андрій Волік отримав освіту в Алма-Аті, закінчив Вище прикордонне командне училище комітету державної безпеки. Має великий досвід роботи в напрямку охорони, безпеки держави.

У 1991 році переїхав до України, був прийнятий на службу в Одеський прикордонний загін як старший офіцер штабу.

З 1992 року проходив службу в Одеському прикордонному загоні в Миколаєві та очолював прикордонний підрозділ, який обслуговував усі пункти пропуску Миколаєва: морські та річкові порти, 2 аеропорти.

У 2004 році звільнився з прикордонних військ і після знайомства з Олексієм Опанасовичем Вадатурським приєднався до команди «НІБУЛОН». Починав кар’єрний шлях у компанії як начальник охорони перевантажувального терміналу. Під керівництвом Андрія була розроблена система охорони згідно з Міжнародним кодексом  з охорони суден та портових засобів.

З 2007 року – заступник генерального директора з безпеки судноплавства. На цій посаді відповідав за широке коло питань: утримання та розвиток власної акваторії компанії та підхідних каналів, причалів, водних підходів, причальних споруд, розрахунок осадки кожного судна тощо. Згодом до зони відповідальності Андрія було додано й обов’язки начальника Режимно-секретного органу.

Брав активну участь у розробці інвестиційної програми з будівництва елеваторів і створення флоту компанії.

З 2023 року обіймає посаду директора з безпеки судноплавства, режимно-секретної роботи та розмінування.

Юрій приєднався до команди «НІБУЛОНу» у квітні 2023 року як консультант із раціоналізації виробництва департаменту з агровиробництва, у червні його було переведено на посаду головного інженера департаменту, а у жовтні він обійняв посаду технічного директора.

На своїй посаді Юрій відповідає за розробку та впровадження стратегічного плану розвитку технічних можливостей компанії; функціональне управління технічними спеціалістами; організацію та контроль своєчасного будівництва та ремонту об’єктів; забезпечення сталого розвитку компанії;  пошук та аналіз сучасних технологій із метою підвищення продуктивності виробничих можливостей підприємства.

Юрій закінчив Харківську державну академію міського господарства за спеціальністю «Економіка підприємства», де здобув кваліфікацію інженера-економіста. Має чималий досвід роботи за фахом і на керівних посадах на підприємствах таких галузей як промислове та аграрне виробництво.

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Відправити резюме