Карʼєра

Працюйте в компанії зі світовим ім’ям, ставайте професіоналом, отримуйте гідну винагороду за свою роботу! 

Плекаємо майбутнє

Ми, «НІБУЛОНівці», чутливі до глобальних потреб та хоробрі, щоб взятися за їх вирішення.

Наша мета – продуктова безпека. На шляху до її досягнення ми кидаємо виклик статус-кво, пробуємо нове та отримуємо результати.

Крок за кроком наша самовіддана праця зробила «НІБУЛОН» тим, ким він є зараз – глобальним бізнесом, вкоріненим в українську землю; лідером, який став прикладом для наслідування.

Наша подорож до світу, у якому немає голоду, триває. Якщо ви бажаєте стати її частиною, маєте знати наше кредо: #НЕЗДАВАЙСЯ

Наша культура

Історія нашого підприємства – це ілюстрація процесу творення на власних умовах. Навіть наші конкуренти кажуть, що ми виходимо за межі того, що вважалося можливим. Це свідчення нашої відповідальності, cміливості та орієнтації на співпрацю.

Наші переваги

Робота в «НІБУЛОН»

Хочеш бути частиною команди «НІБУЛОН»? Надсилай нам своє резюме або переходь на robota.ua, щоб переглянути актуальні вакансіїї.

Ми – «НІБУЛОНівці»!

Деякі з нас тут недавно. Інші – від початку. Отже, що нас об’єднує?
Любов до України, бажання служити своєму народові, жага досягнень заради подолання проблеми голоду.

Дізнайтесь більше про наших ДИВОВИЖНИХ співробітників та їхні історії подорожей «НІБУЛОНом»!

Наше корпоративне життя

Відправити резюме

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.