«Гордість «НІБУЛОНу»: Найкращі у своїй справі

Вони працюють у різних департаментах, обіймають різні посади, мають різні професії та кар’єрний шлях. Та є те, що їх об’єднує: любов до своєї справи, відданість компанії, висока мотивація рухатись уперед і сміливість не здаватись – хай би які труднощі траплялись на шляху до досягнення мети.  

Розповідаємо про НІБУЛОНівців, які минулого року були нагороджені премією «Гордість «НІБУЛОНу»», та їхні досягнення. 

Олександра Гриня, тракториста-машиніста с/г виробництва філії «Прибужанівська», колеги знають як ініціативного та наполегливого співробітника, вартого нагороди «Найкращий комбайнер року». Олександр прийшов у «НІБУЛОН» у 2005 році ще зовсім молодим спеціалістом і з року в рік демонструє найкращі показники у зборі врожаю. Колеги цінують і поважають його тому, що на нього завжди можна покластися.  

До «НІБУЛОНу» Олександр служив в армії, має досвід роботи в пожежній частині, переганяв фури в Європу, але зрештою повернувся до роботи на землі.

«Спробувавши себе в різних сферах і професіях, я зрозумів, що моє покликання – це земля. Це справді те, що я люблю і що дає мені наснагу рухатись уперед. Комбайнер не тільки збирає зерно. Я відповідаю за свою машину, готую її до роботи, оглядаю, чи не потрібен десь ремонт. Після стількох років роботи я вже відчуваю комбайн і наперед знаю, які несправності можуть виникнути. А вони нам не потрібні! У нас, комбайнерів, між собою є негласна конкуренція – хто збере більше зерна, зробить це швидше й акуратніше. Це такий здоровий, позитивний дух суперництва, який завжди мотивував мене зробити більше й краще! Старший син запитує мене: «Тату, от що можна робити в полі?» А для мене кращої справи немає! Мені дуже подобається моя робота, я люблю працювати в полі, на землі. Це справді моє покликання», – ділиться Олександр.

Олега Старожука, тракториста-машиніста с/г виробництва філії «Чигирин», за підсумками минулого року було визнано «Найкращим механізатором року». Олег завжди вирізнявся дуже свідомим ставленням до роботи, викладався на 100%. «Чим більше зробимо – тим більше заробимо», – часто зазначав він, чим заслужив повагу серед колег. А на початку повномасштабного вторгнення Олег проявив неабияку мужність, рятуючи сільськогосподарську техніку «НІБУЛОНу». Під покровом туману разом з Олександром Мекеровим, під керівництвом якого він працював на Снігурівщині до переходу на філію «Чигирин», він вивів трактор компанії, щоб той не дістався ворогу.  

«Я в компанії понад 20 років. Тут уже все рідне, тому я просто не міг кинути техніку. Я працюю на німецькому Fendt – це дуже хороший трактор, було б шкода втратити таку машину через обстріли чи віддати рашистам. Додзвонився до керівництва філії «Чигирин», отримав дозвіл і рано вранці поїхав. Не знав, якою буде дорога, але наважився. Мені дуже пощастило: був туман, який буквально заховав нас від ворога. Так полями, через позиції наших військових, я обережно проїхав 90 км під Новий Буг, де мене вже чекав наш трал, який уже безпечно довіз нас до філії. Через кілька днів Миколаївщину обстрілювали і наша філія постраждала – виїхали саме вчасно!» – згадує Олег.  

Артем Коротушенко, старший регіональний фахівець департаменту з торгівлі, нагороджений премією «Перший серед рівних». Артем працює на філії «Кременчуцька» з дня її заснування, за понад 10 років роботи проявив себе як амбітний, націлений на результат та лояльний співробітник. Протягом минулого року Артем, окрім своєї безпосередньої роботи, працював також у відділі закупівель. Тому його результат виконання плану заготівлі у 22/23 МР на 107% та найвищий обсяг заготівлі серед елеваторів у 22/23 МР – 152 тисяч тонн, справді вражає!

«Період приймання збіжжя від постачальників завжди напружений. А в 2022 році він був справді гарячим. Через те, що частина філій була заблокована, а «Бессарабська» ще не була побудована, багато фермерів везли зерно саме до нас. У нашої філії зручне розташування – на перетині трьох областей. Ми приймали машини з Полтавської, Кіровоградської, Запорізької, Дніпропетровської і навіть Київської областей. До моєї основної роботи, яка включає роботу з контрагентами, моніторингу ринку на місці, ведення клієнтської бази, додалась ще робота у відділі закупівлі – підписання договорів на поставку, оплати, розрахунки знижок, підготовка специфікацій тощо. На той момент у компанії ще не запровадили електронний кабінет постачальника, ми працювали з документами тільки в паперовому вигляді, тому навантаження зросло в кілька разів. Думаю, що не тільки я, а й усі мої колеги, розуміли, наскільки наша робота відповідальна й наскільки важливо виконати її швидко та якісно. Саме це спільне бачення й одна мета підтримують у складні моменти, допомагають не здаватись і не пасувати перед труднощами», – зазначає Артем.  

Начальника відділу закупівель департаменту торгівлі Ярославу Заїкину було відзначено в номінації «Є-Прогрес». Усього за три місяці під керівництвом Ярослави в «НІБУЛОНі» було впроваджено систему електронного документообігу у взаємодії з постачальниками сільськогосподарської продукції – сучасний спосіб роботи, завдяки якому ми суттєво підвищили ефективність управління торговими операціями. На сьогоднішній день на роботу в «Кабінеті постачальника» повністю перейшло 98,2% контрагентів, що свідчить про ефективність та зручність системи.  

«Для компанії це важливий проєкт, і я рада, що нам вдалося реалізувати його протягом такого короткого періоду, адже зазвичай на такі проєкти відводиться від 6 місяців до 1 року. Ми свідомо пішли на те, щоб працювати без класичного тестового періоду, аби в режимі онлайн вносити корективи, які б враховували побажання та зауваження постачальників. Також для нас було принципово зробити це рішення безкоштовним для постачальників та максимально зручним. Те, що постачальники погодились взяти участь у бета-тестуванні, що майже 100% перейшли на електронний кабінет після його запуску, для мене і команди, яка працювала над реалізацією, цінно. Це значить, що нам вдалося реалізувати справді вартісний продукт. І ця нагорода – наша спільна», – зазначає Ярослава.   

Першу історію з рубрики «Гордість «НІБУЛОНу» про колектив філії «Бессарабська», який був відзначений у номінації «Команда року», читайте за посиланням.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме