Наша історія

32 роки інновацій та інвестицій в економіку України, які відкривають агровиробникам шлях до світових ринків

У 1991 році Олексій Вадатурський заснував «НІБУЛОН» у м. Миколаїв, Україна.

Наступні 30 років, керуючись принципом «бути якомога ближче до фермерів», компанія будує неймовірну мережу зерносховищ і перевантажувальних терміналів, об’єднаних потужною системою логістики, яка включає авто-, залізничний транспорт та фірмову особливість – власний змішаний річково-морський флот.

4 серпня 2022 року Андрій Вадатурський стає новим генеральним директором компанії та продовжує справу свого батька, долаючи випробування воєнного часу.

Сьогодні «НІБУЛОН» є лідером ринку зернового експорту в Україні та власником найбільшого в країні флоту. Компанія працює локально, вирішуючи глобальні проблеми.

 

Ключові події

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме