«У нас завжди був негласний принцип: елеватор повинен працювати будь-що, і я його притримуюсь», – Олександр Антоненко, керуючий відділенням філії «Переяславська»

Олександр Антоненко прийшов у «НІБУЛОН» у 2010 році – молодим спеціалістом з дипломом інженера-енергетика, закінчивши спочатку Новобузький коледж, де отримав ґрунтовну практичну підготовку, а потім Миколаївський аграрний університет.

Пройшовши співбесіду, Олександр отримав кілька пропозицій і обрав для майбутньої роботи філію «Ромодан». Так розпочалась його подорож «НІБУЛОНом». Буквально. Адже пропрацювавши близько року в Полтавській області, Олександр повернувся до рідної Миколаївської, де приєднався до команди новозбудованої філії «Новоодеська». Через 5 років був переведений на посаду заступника головного енергетика філії «Вознесенська». Брав участь в її будівництві та зведенні філії «Хортиця» на Запоріжжі. З 2018 року – головний інженер філії «Переяславська», з 2022 – її директор. На початку 2024 року, після організаційних змін у Департаменті по роботі елеваторів, був переведений на посаду керуючого відділенням філії «Переяславська» «Черкаської» групи елеваторів.

«Я ніколи не був прив’язаний до конкретного місця. Після університету побув удома, мабуть, із тиждень. Звичайно, перед кожною зміною місця роботи є якісь переживання, але, думаю, вони притаманні багатьом із нас. Загалом новий переїзд я завжди сприймав позитивно – як можливість для розвитку й навчання, новий досвід і враження.

Незважаючи на те що протягом цих років я працюю в одній компанії, кожна філія – унікальна, тут працюють різні люди, з різним досвідом, темпераментом, підходом до роботи. А отже і мій досвід – різноманітний. Зараз аналізуючи свій кар’єрний шлях, можу сказати, що такі зміни допомогли мені в подальшій роботі.

Думаю, що максимально корисний досвід я отримав на «Новоодеській» та «Вознесенській». Із цими філіями у мене пов’язані дуже хороші спогади, тут потужний склад спеціалістів, у яких я багато чому навчився. У мене були керівники, на яких хотілось рівнятись: як підходити до виконання завдань, як налагодити роботу, як спілкуватися і ставити завдання», – ділиться своїм досвідом Олександр.

Розповідаючи про роботу колег, ми намагаємось у кількох словах описати, чим саме вони займаються та що входить до кола їхніх обов’язків, щоб читачі могли краще зрозуміти специфіку незнайомої їм професії. Проте у випадку з Олександром немає сенсу описувати весь спектр завдань керуючого відділенням філії – він відповідає за все: від благоустрою та чистоти на території, до фінансових показників та планування бюджету.

Ось як сам Олександр розповідає про свою роботу:

«У керуючого відділенням філії обов’язків дуже багато, а з початком війни їх стало ще більше, адже багато хороших спеціалістів сьогодні в лавах ЗСУ.

Та в нас завжди був негласний принцип: елеватор повинен працювати будь-що, і я його притримуюсь. Як ми цього досягаємо – наша особиста справа. І ось тут мені й став у пригоді весь той досвід, який я отримав у «НІБУЛОНі». Де б я не працював, керівники давали поштовх розвиватись, залучаючи мене до виконання різної роботи. Я вважаю, що це на користь як особистому, професійному розвитку спеціаліста, так і компанії.

Звичайно, керівник це більше адміністративна посада, він повинен слідкувати, щоб все справно працювало скрізь. Але якщо випадає вільна хвилина, то намагаюсь особисто приділити увагу інженерним роботам, вдосконаленню роботи обладнання, автоматизації – це моє професійне, до чого лежить душа.

До керівної посади я йшов поступово, не було різкої зміни діяльності. Як я вже казав, у мене були взірці, на які я рівнявся. До того ж мав підтримку колег, директорів інших філій. До кожного можу звернутись за порадою, допомогою. У будь-який момент подзвонити. Не було жодного випадку, щоб хтось проігнорував чи відмовив. У «НІБУЛОНі» підтримка й взаємодопомога важать. І це дуже цінно».

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме