«Коли повернусь до цивільного життя, перш за все хочу відпочити разом з родиною», – Костянтин Паталах, філія «Хортиця»

Інженер-електронік філії «Хортиця» Костянтин Паталах захищає Україну з перших днів повномасштабного вторгнення рф. Зараз він служить у 110 бригаді ТРО 116 батальйону 2 роти. 

«Не було навіть про що думати, я все вирішив одразу, як дізнався новини. Я сам родом із Запоріжжя. Тут пройшло все моє життя. Тут моя родина, мені є що захищати й до кого повертатись. 24 лютого прийшов на роботу, передав колегам усі паролі, доступи, необхідну інформацію і поїхав у військкомат, а з 25 лютого я не інженер-електронік, а технік у ЗСУ», – розповів Костянтин у телефонній розмові. 

Військовий досвід Костянтин має: у 80-х роках служив три роки у Військово-морських силах на підводному човні електриком. Через це, до речі, отримав позивний «Матрос». Зараз як технік відповідає за ремонт усього обладнання, автомобілів, зброї тощо.

«Ми – стрілецька рота. Зараз служимо на північному напрямі, ближче до кордонів. До цього 18 місяців були на Донецькому напрямі. Зі мною, до речі, служать і колеги з філії – слюсар-ремонтник Володимир Легеза і апаратник оброблення зерна Михайло Федоров. Бойові завдання в нас різні, зокрема «бігаємо» на авто та знешкоджуємо «шахеди»», – розповідає Костянтин. 

Зараз він разом із побратимами збирає кошти на ремонт авто, на якому власне й виконує більшість бойових завдань. Нижче ми залишимо дані для переказу донатів. 

«Коли здобудемо перемогу і я повернусь до цивільного життя, перш за все хочу відпочити разом із родиною. Дуже хочеться на море. На наше, Чорне, у Крим. І в Кирилівку! А потім можна і на роботу»,  – ділиться планами Костянтин. 

Мріємо разом із Костянтином про Кирилівку, кримські гори й море, віримо в нашу перемогу й чекаємо всіх НІБУЛОНівців удома!

Карта роти: 4149609003394832 Петелько Сергій

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме