НІБУЛОНівські демайнери підписали Меморандум про співпрацю з Баштанською РВА

29 квітня «НІБУЛОН» та Баштанська районна військова адміністрація (Миколаївська область) уклали Меморандум про співпрацю у сфері гуманітарного розмінування.    

Меморандум передбачає взаємодію та координацію діяльності наших демайнерів та Баштанської адміністрації щодо зменшення ризиків, які можуть виникати внаслідок підриву вибухонебезпечних предметів (ВНП).    

Результат співпраці дасть змогу використовувати природні ресурси очищених територій у господарських цілях; мінімізовувати та відвертати загрози нещасних випадків від некоректного поводження з ВНП; зберігати та забезпечувати відтворення унікальних екосистем у межах територій, забруднених ВНП.   

За даними Баштанської РВА, на сьогодні території, які потребують обстеження на предмет забруднення мінами та вибухонебезпечними залишками війни, у районі становлять понад  23,2 тис. га.     

«НІБУЛОН» допоможе підвищити темпи розмінування Баштанщини. Нагадаємо, що «НІБУЛОН» є першою агрокомпанією – оператором гуманітарного розмінування із сертифікатами з «Нетехнічного обстеження», «Технічного обстеження», «Розмінування вручну» та «Очищення району ведення бойових дій». Окрім того, зараз наші фахівці проходять сертифікацію з «Розмінування з використанням машин та механізмів» та вже мають дві розмінувальні машини дистанційного керування GCS-200. Кожна з них здатна розміновувати до 10 тис. м² української землі на добу. Дякуємо німецькому банку розвитку DEG Impulse gGmbH, дочірньої компанії DEG, за сприяння у виконанні такої надважливої для України місії. 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме