«НІБУЛОН» отримав другу машину для розмінування від Global Clearance Solutions

На початку квітня цього року компанія «НІБУЛОН» отримала другу механічну платформу розмінування GCS-200 від швейцарської компанії Global Clearance Solutions.   

Також компанія отримала навісне обладнання для третьої та четвертої машин розмінування, які прибудуть уже всередині цього літа. Окрім навісного обладнання, на підприємство доставлені набори гумових накладок на гусениці для машин розмінування. Це дасть змогу зберігати асфальтне покриття неушкодженим під час руху GCS-200 до місця застосування.   

Як відомо, GCS-200 призначена для важких завдань із розмінування з максимальною живучістю в ускладнених умовах навколишнього середовища. Машина ефективна для знешкодження протипіхотних та  протитанкових мін. Між іншим, одна така машина здатна щодня розчищати територію розміром із футбольне поле, знищуючи вибухові предмети та повертаючи сільськогосподарські угіддя в економіку, а інфраструктуру – в користування цивільному населенню. Головною перевагою GCS-200 є не лише продуктивність та масштаби розмінування, а й збереження життя демайнера. Адже керування машиною відбувається дистанційно.   

Дякуємо швейцарській компанії Global Clearance Solutions, яка надає «НІБУЛОНу» сучасну розмінувальну техніку щойно з виробництва. Також вдячні Федеральному міністерству економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та Німецькому державному банку розвитку (KFW DEG), які співфінансують проєкт.  

Нагадаємо, що нещодавно НІБУЛОНівські демайнери успішно пройшли сертифікацію за трьома процесами гуманітарного розмінування та вже мають сертифікати з «Нетехнічного обстеження», «Технічного обстеження», «Розмінування вручну» та «Очищення району ведення бойових дій». А зараз фахівці проходять сертифікацію з «Розмінування з використанням машин та механізмів». 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме