Зміст

Правила перевезень

Правила перевезень водним транспортом пасажирів та багажу
 1. * Замовник самостійно оформлює замовлення посадкового документа (квитка) на сайті https://tickets.nibulon.com/.
  Для оформлення замовлення Замовник повинен вибрати маршрут, дату та час надання Послуги, зазначити адресу електронної пошти (e-mail), на яку буде відправлено посадковий документ встановленої форми, та вказати номер мобільного телефону для зв’язку, визначити кількість одиниць багажу й оплатити Послугу. Квиток на обраний рейс можна купити не менш ніж за 30 хвилин до відправлення пасажирського судна.
 2. Документом, що підтверджує право Замовника на отримання Послуги, є посадковий документ (роздрукована копія посадкового документу). Замовник зобов’язаний пред’явити дійсний посадковий документ для контролю.
 3. Квиток є дійсним до кінця надання Послуги.
 4. Тарифи на проїзд встановлюються перевізником. Рішення про зміну тарифів, розмір та умови їх застосування ухвалюються перевізником самостійно.
 5. Ручна поклажа – вантаж, розміри якого не перевищують 30х30х50 см, вагою до
  8 кг. Замовник має право на безкоштовне перевезення однієї ручної поклажі, яка повинна розташовуватися під сидінням Замовника.
 6. Багаж – одиниця вантажу, що перевищує розміри ручної поклажі, але розміри якого не перевищують 50x50x30 см, вагою до 20 кг. За перевезення багажу здійснюється ПОВНА ОПЛАТА вартості квитка.
 7. Перевізник не несе відповідальності за збереження і цілісність ручної поклажі пасажира, особистих речей, що знаходяться у салоні.
 8. Перевізник не несе відповідальності за втрату або пропажу готівкових коштів, коштовностей, паспортів, цінних документів, а також інших цінностей, які знаходяться в салоні.
 9. Перевізник не несе відповідальності за будь-які збитки, яких зазнав пасажир у результаті злочинної діяльності будь-якої приватної особи (у тому числі інших пасажирів, учасників руху).
 10. На один квиток Замовнику надається право безоплатно перевозити одну дитину віком до 6 років без права зайняття нею окремого місця.
 11. Вартість квитка для дітей старше 6 років оплачується в повному розмірі з наданням окремого місця.
 12. Діти молодше 14 років без супроводу дорослих до посадки на судно не допускаються.
 13. Замовник, який знаходиться в алкогольному або наркотичному сп’янінні, не допускається до посадки на судно.
 14. На пасажирському судні дозволяється безоплатно перевозити 5 (п’ять) учасників бойових дій за один рейс при пред’явленні посвідчення учасника бойових дій.
 15. На час дії карантину та карантинних обмежень пасажири, які придбали посадковий документ, допускаються на борт пасажирського судна виключно в засобах індивідуального захисту, а саме в захисній масці.
 16. Пасажири, які не мають захисної маски, не будуть допущені до перевезення. У такому випадку грошові кошти, сплачені за Послугу, Замовнику не повертаються.

* Наразі придбання квитків здійснюється на судні через POS-термінал з обов’язковою видачею чека

Пасажирам забороняється:
 • під час руху відволікати увагу капітана судна;
 • перешкоджати зачиненню дверей;
 • розміщувати багаж у місцях, де він перешкоджає вільному пересуванню пасажирів по салону;
 • здійснювати поїздку без оплати вартості або без пред’явлення посвідчення особи встановленого зразка (у разі наявності права на безоплатний проїзд);
 • робити виправлення у квитку і передавати його іншій особі;
 • користуватись аварійним обладнанням без потреби;
 • порушувати громадський порядок;
 • розпивання спиртних напоїв і куріння в салоні або туалетній кімнаті;
 • ходити по салону і стояти в проходах під час руху;
 • перевезення в ручній поклажі зарядженої (з набоями) зброї, смердючих, вогненебезпечних, їдких, отруйних, легкозаймистих, вибухових та інших речовин, а також речей, які можуть зіпсувати або забруднити речі інших пасажирів.
Повернення коштів
 1. У разі скасування замовлення Послуги з ініціативи Замовника більше ніж за
  24 години до початку надання Послуги, Замовнику повертається 100 % вартості оплаченої ним Послуги.
 2. У разі скасування замовлення Послуги з ініціативи Замовника менше ніж за
  24 години до початку надання Послуги гроші, сплачені за Послугу, Замовнику не повертаються.
  У випадку запізнення чи невідвідування Замовником обумовленого під час замовлення місця (пункту відправлення) посадковий документ не підлягає поверненню чи обміну, а Виконавець не зобов’язаний компенсувати Замовнику вартість посадкового документа.
  Заяви про втрату посадкового документа не приймаються, Виконавець не зобов’язаний надавати Послуги Замовникам, які не можуть пред’явити дійсний посадковий документ.
 3. У разі виникнення ситуації, за якої Виконавець не матиме можливості надавати Послуги, Замовнику повертаються кошти у повному розмірі або Виконавець переносить рейс на інший час чи дату.
[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме