Андрій Вадатурський для видання World Grain Magazine: «Нова ера для компанії «НІБУЛОН»

В інтерв’ю Вадатурський розповідає про спадок свого батька в розвитку сільськогосподарської та судноплавної інфраструктури України, а також про те, як смерть батьків від російського ракетного удару глибоко вплинула на компанію та жителів міста Миколаїв. Вадатурський також описує серйозні перепони, яких зазнала компанія «НІБУЛОН» через війну. Вартість основних активів компанії, які перебувають на окупованих територіях, складає близько 92 мільйонів доларів США, а через недоступність маршрутів та блокування флоту відмічається значне скорочення експорту. Незважаючи на виклики, Вадатурський пояснює, як компанія «НІБУЛОН» активно впроваджує заходи, зокрема будівництво нового термінала в Ізмаїлі, для їх вирішення. Термінал зменшить залежність експорту компанії від чорноморського зернового коридору та допоможе гарантувати експортні потужності. Він пояснює, що такі інвестиції є критично важливими для забезпечення виживання аграрного сектору України, який стане ключовим двигуном економічного відновлення країни. Інтерв’ю завершується визнанням стійкості українського народу перед обличчям неймовірних трагедій та страждань. Вадатурський наголошує на рішучості компанії «НІБУЛОН» зберегти своїх співробітників, фермерів і трейдерів та відігравати життєво важливу роль в економіці України та глобальній продовольчій безпеці. Повне інтерв’ю можна прочитати за посиланням.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме