Андрій Вадатурський наголосив на необхідності інвестицій у приватний сектор

Під час Мюнхенської безпекової конференції CEO Deutsche Investitions und Entwicklungsgesellschaft mbH (DEG) Роланд Зіллер відмітив, що якщо приватний сектор України паде, страждання вийдуть далеко за межі України. Саме тому наразі DEG – фінустанова, яка очолює в Німеччині інвестиційні зусилля спрямовані на допомогу Україні та зокрема приватному сектору. «Ми не хочемо чекати поки закінчиться війна. Підтримка повинна бути постійною», – говорить Роланд Зіллер.Очевидно, що в тих обставинах, що склалися за рік війни в Україні, попит на допомогу значно перевищує можливості уряду Німеччини та DFI (Development Financial Institution) країни. Але такі установи як DEG на власному прикладі демонструють німецьким інвесторам, що можливо заробляти гроші, інвестувавши в Україну.Андрій Вадатурський наголосив, що гарантії щодо воєнних ризиків від G7 дозволили б банкам та приватним інвесторам вкладати більше грошей в Україну вже сьогодні. «Банки готові інвестувати, але не можуть цього зробити. Вони дуже регламентовані і дотримуються правил. А правило говорить: війна – це ризик. Якщо є ризик, немає фінансування».Лише постійна увага та рішучий настрій фінансових установ і політиків до проблем українського бізнесу, зокрема сільськогосподарського сектору України, допоможуть вистояти й уникнути глобальної продовольчої кризи.Повний текст статті можна прочитати онлайн.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме