АТ «Ощадбанк» та «НІБУЛОН» підписали угоди щодо реструктуризації кредитного портфелю компанії

«НІБУЛОН» є нашим клієнтом вже понад 6 років не тільки в кредитуванні, але й по інших банківських послугах. На початку повномасштабної війни ми підтримали наших партнерів і профінансували «НІБУЛОН» на 240 млн грн, зокрема – для проведення весняної посівної кампанії. Ми цінуємо великий внесок, що компанія робить у забезпечення продовольчої безпеки країни, і мужність керівництва і колективу компанії у її відновленні після руйнувань, заподіяних російською воєнною агресією. Але спільне долання криз лише посилює партнерство», – наголосив під час підписання Юрій Каціон, заступник голови правління Ощадбанку, відповідальний за корпоративний бізнес. «Ми надзвичайно високо цінуємо підтримку державного АТ «Ощадбанк», який одним із перших підтримав компанію під час війни. Рішення про реструктуризацію фінансових зобов’язань «НІБУЛОНу» – це вияв партнерства, спрямованого на захист економічних інтересів України, адже саме державні банки мають допомогти українському бізнесу відновити економіку. АТ «Ощадбанк» послідовно втілює програми інвестування, що у випадку «НІБУЛОНу» дає компанії змогу продовжувати операційну діяльність, поєднуючи українських агровиробників із глобальним ринком, та годувати світ. Дякуємо за довіру та державницьку позицію!» – заявив Андрій Вадатурський, генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН».

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме