Автоматизуємо облік роботи сільгосптехніки за допомогою RFID-міток

Реформа агровиробництва в «НІБУЛОНі» набирає обертів. Маємо збільшити прибутковість напряму та власним прикладом продемонструвати, що заробляти можна навіть під час війни.

Автоматизуємо облік роботи сільгосптехніки за допомогою RFID-міток

Так, на підтримку використання нової виробничої технології інвестуємо в оновлення парку сільськогосподарської техніки, що дозволить підвищити ефективність та зменшити витрати. Зараз, готуючись зустрічати нові трактори, комбайни, навантажувачі та інше, розповідаємо, як плануємо забезпечувати контроль їх використання.

Одним із проєктів, над яким зараз працює технічний департамент під керівництвом Юрія Хорунжого, є впровадження RFID-міток (radio frequency identification). Радіочастотна ідентифікація – це метод безконтактної передачі даних, який за допомогою спеціальної мітки, розміщеної на техніці, дозволить відстежувати час, який вона проводить у роботі. Поєднуючи ці дані з даними щодо обробітку землі в Cropio, агродепартамент матиме можливість контролювати використання техніки та автоматизовано нараховувати заробітну плату водіям і механізаторам відповідно до наробітку.

За словами Юрія Хорунжого, рішення відкриває широкі можливості для швидкої оптимізації виробничих процесів. Завдяки доступності даних у режимі реального часу можна втручатись у хід виконання польових завдань та приймати рішення, гнучкореагуючи на мінливі умови агровиробництва.

Крім того, в агродепартаменті розраховують, що впровадження рішення дозволить посилити систему мотивації персоналу. Прозорі механізми визначення ефективності працівників і, навпаки, можливість зрозуміти проблемні місця дозволять кожному співробітнику отримати важелі впливу на свій власний заробіток.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме