Автоматизували процес агровиробництва за допомогою системи Cropio

Сьогодні звітуємо про успішне впровадження системи Cropio – шанованого багатьма аграріями програмного рішення для управління сільськогосподарськими процесами. Як відомо, ця система здійснює супутниковий моніторинг, завдяки чому допомагає контролювати стан посівів у режимі реального часу, прогнозувати та планувати сільськогосподарські операції, формувати прогноз урожайності. Зараз функціонал Cropio використовується для планування структури посівів та контролю технологічних операцій, але до кінця року компанія має реалізувати потенціал рішення повною мірою, що сприятиме підвищенню продуктивності та зниженню витрат підрозділу. Так, у систему Cropio вже успішно внесено всі межі полів, а також детальну інформацію про сівозміну, реалізовано процес моніторингу руху техніки, а з 1 липня розпочалася диспетчеризація завдань для техніки. Відтепер процес розподілення завдань техніки по кластерах централізовано, що забезпечує більш системний та контрольований підхід, дозволяє уникнути несанкціонованого використання техніки та оптимізувати процеси на полі.Крім того, для поліпшення контролю над культурами аграрії «НІБУЛОНу» впровадили система скаутингу. Вона дозволяє агрономам моніторити стан культур на полях, спираючись на звичайні та супутникові знімки високої роздільноі здатності Planet Labs, а також контролювати якість збирання врожаю. Зроблені агрономами знімки автоматично додаються в систему та спільний телеграм-канал, що дозволяє забезпечити системний нагляд та перевірку стану полів і культур у режимі реального часу. Цей інноваційний підхід допомагає агрономам ефективніше контролювати стан рослин та ухвалювати вчасні рішення для формування кращого врожаю.У планах напряму додати деталізовані межі полів із точністю до 2 см, що сприятиме більш ефективному контролю, а також впровадити функціонал руху товарно-матеріальних цінностей у полі через додаток Cropio для спрощення процесу обліку та звітності.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме