Елеватори «НІБУЛОНу» пропонують гнучкі умови співпраці

Так, до переліку стандартних послуг елеваторів додалися нові додаткові послуги: перевалка з короткостроковим накопиченням вантажу, спеціальні умови на безперервне довготривале зберігання, оренда окремої ємності та перевалка нестандартної сировини. Крім того, формування тарифу на зберігання в цілому відбувається з урахуванням індивідуальних потреб поклажодавців.Елеватори «НІБУЛОНу» завжди вирізнялися винятковою якістю послуг з прийому та зберігання зернових і олійних культур. Віднині до переваг напряму додалася ще й гнучкість. Мережа елеваторних комплексів та перевантажувальних терміналів компанії побудована в місцях великого виробництва зернових, щоби скоротити сільгоспвиробникам відповідних регіонів плече перевезень від поля до елеватора. Таким чином, аграріям у радіусі 100 км від підприємств компанії «НІБУЛОН» вигідно доставляти збіжжя малотоннажними вантажівками й заощаджувати на логістичній складовій.Нагадаємо, що з оголошеннями щодо закупівлі сільгосппродукції, інформацією для постачальників та закупівельними цінами на сільгосппродукцію ви можете ознайомитись у розділі «Закупівельні ціни».

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме